Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz aizen92 #2702 üzenetére

    Nem, nincs sok szabadidőm, de látom gyerekesen visszavágni (na most akkor jól beszólok én is valamit, ezazzzz, ez biztos jó lesz, hogy biztos sok szabadideje van! :N) a legjobb módszer, bár igazából nem számítottam jobbra ezek után, igaz, én voltam provokatív, sorry, ez van. :DDD
    Egyébként nem tudom, miért kellene, hogy az legyen az alap, hogy nyugodtan lehet egy szakmai fórumra undorító igénytelen módon összeokádni a hozzászólásokat. Én is szoktam telefonról írni, és jé, mégis sikerül általában helyesen írnom (általában ékezetet is használok, de ennek hiánya nem annyira zavaró, mint az igénytelenség), mivel úgy gondolom, hogy az is a netikett része, hogy megtiszteled a közösséget azzal, hogy nem összeb@szol egy hozzászólást, hanem leírod normálisan. Nem arra hivatkozol, hogy "de telefonról írtam, és egyben úgy gondoltam, hogy ha odahányom a hsz.-t, az jó lesz". Igen, én szólok érte, mert nem fogok moderátoroknak ugatni, hogy ugyan szóljanak már az embereknek, hogy ne ez a stílus terjedjen el. És akkor mi van, ha telefonról írsz? Senkit nem érdekel. Attól még a hozzászólásod megjelenik a fórumban, ha elküldöd. Tudtommal nem írtál semmi sürgőset.
    Nyugodtan sz@rd le a véleményemet, de legyél vele tisztában, hogy miért "kötök beléd", ha már annak fogod fel. :) Ha valakinek a virágszál lelke sérül azzal, hogy valaki beszól neki az igénytelen és következetes (!) helyesírási hibáiért (ami látszik, hogy abból következik, hogy egyszerűen magasról lesz@rja, hogy ez egy FÓRUM, nem pedig egy csetablak), akkor ez van, de nehogy már az legyen a f@sz, aki merészeli felhívni a figyelmet erre.

    ====

    (#2701) Dawide@axele : igen, ha valaki kijavít pár nyelvtani hibát, akkor az csakis nyelvtantanár lehet. Egyértelmű! :DDD Ja, és nyilván "unatkozik" és csakis "sok szabadideje" lehet, hát nyilván, mi más is lehetne a magyarázat. :DDD (Egyébként mesélj, hogy kell unatkozni? Nekem elég régóta nem sikerült, néha pedig jólesne, de erről akkor biztos többet tudnál mesélni. :) ) Amúgy köszönjük, hogy te is ilyen hasznos hozzászólással bővítetted a topicot. :D Ellentétben veled, én már jópár embernek igyekeztem segíteni a topicban, és nem csak kérdeztem, vagy visszaugattam, amikor egy emberke valaki másnak "szólt be". Olvasd el a fentebbieket, hátha neked is lejön valami az egészből. Bár szkeptikus vagyok ezek után. :) Na jó, befejeztem, de nem miattad fogok leszokni arról, hogy felhívjam valaki figyelmét arra, hogy gáz, ha egy FÓRUMON igénytelenül írogat, és leszarja, hogy ezt egy közösség olvassa.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák