Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz Sk8erPeter #2992 üzenetére

    Nekem a hibernálás asztali gép miatt élből ki van kapcsolva, jobb szeretem azt, ha van 5GB-tal több hely az SSD-n.
    Mindenesetre megnézem ezzel is, hátha változik. A jelenség amúgy az, hogy felébresztem a gépet (billentyű lenyomásával, lehet, hogy ez is gond :D ), és vagy 20 másodpercig csak a lock screen-t mutatja magában, a dátumot sem írja, egér viszont van. Amikor megjelenik az óra, akkor tudom a lockscreen-t elcsúsztatni, hogy beírjam a jelszavam... Na majd most kipróbálom EZT :D

    "Mondjuk ezt a szaracsempén is meg lehet csinálni, 8.1-ben már nem olyan idióta degenerált módon keres, mint a sima 8-asnál, hogy csak az appok között, és külön át kell váltani egy klikkel a másik menüpontra, hogy mondjuk a settings-ben is keressen, tehát mindenben, ahogy a megszokott 7-es Startnál..." - ne tudd meg, hogy ez mennyire idegesített :D

    "Az altatásnak az a lényege, hogy bármikor nagyon gyorsan visszatérhetsz ahhoz a munka-/tanulási/szórakozási folyamathoz, ahol épp tartottál." - pontosan ez a lényeg. Folyamatosan nyitva van 10-20 böngészőablak, Word, Excel, TC, Thunderbird, meg néhány egyéb, és pont ezt akarom megőrizni két használat között.

    Ja, az SSD tutujgatásról jut eszembe (hibernálás), hogy kiszámoltam, még vagy 30-40 év lehet, mire a mostani felhasználási szokásaim mellett írok annyi adatot az SSD-mre, hogy az elviekben gondot okozhatna :DDD

    "Hát figyu, a bootidővel lazáskodás elsősorban vérpistikék mércéje. Úgy értem, kit érdekel a bootidő? :D" - ;] kedvenc érvem az SSD ellen, hogy 'nekem az mindegy, hogy mennyi idő alatt bootol'. De ebben egyet szoktam érteni, engem is hidegen hagy a bootidő. Vagy legalábbis távolról sem mozgat annyira, mint az, hogy a programok instant indulnak.

Új hozzászólás Aktív témák