Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    Én beszereztem, de csak néhány órát játszottam rajta összesen. Még kontrollerre alkalmas játékokban is nagyon furcsa volt az irányítás azzal a touchpaddal. Alap platformerekhez (pl. Limbo) amelyeknél elég csak a gombokat nyomkodni, nem volt rossz, de pl. Trine vagy bármi komolyabb precizitást igénylő játék nekem rémálom volt vele.

    Ettől eltekintve kár, hogy dobták az egész koncepciót, kicsit reszelgetve talán jó lehetett volna a jövőben (persze egy teljesen áttervezett változat még jöhet valamikor).

    [ Szerkesztve ]

  • nkmedve

    őstag

    válasz qsotre #78 üzenetére

    Az SC nem rossz akkor ha valaki PC-n kíván kontrollerrel játszani, de lássuk be, hogy ez egy nagyon szűk réteg. A casual kontrolleres játékosok túlnyomó része már rég konzolon nyomja, a többi PC-s pedig marad a bill+egér kombónál (ahogy én is, pedig nem sokkal a megjelenése után vettem SC-t és tévén, kanapéból szoktam játszani). Akinek esetleg szökőévente platformerre kell egy egyszerű kontroller annak jó bármi, kezdve az 5 eurós kínai cuccoktól amit helyi IT üzletekben megtalálsz és még szállítást sem kell rájuk fizetni.

    Lehetséges, hogy sokat eladtak a cuccból az idők folyamán, de szerintem azok nagy része a tévé mellett, vagy a szekrényben porosodik. Anyagilag nem hiszem, hogy bukott volna a Valve a hardveren, de átütő sikeről semmiképp nem beszélhetünk. Ahogy n00n kolléga is írta, konzollal együtt lehetett volna jövője az SC-nek, de így külön nem igazán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák