Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz premete #18 üzenetére

    Tényleg tök szar a Windows, mert egy még kis sem adott verzió nem működik tökéletesen a tableteden :F . Gondolom az Insider oldalon azt a részt nem sikerült elolvasni, ahol leírják, hogy kinek és mire nem ajánlják a rendszert.
    Képzeld, az én Venue 11-em tökéletesen működik a 8.1 Pro-val, még a beépített 3G kártya is (persze ehhez nem árt a Dell oldalán található drivert is feltenni). Eddig egyszer sem fagyott le. A 4300Y teljesítmény mindennapi irodai munkára tökéletesen elég, pedig vállalati rendszer van rajta, mindenféle földi jóval ellátva. De van Atomos verzióm is belőle, az is bőven használható.

    Ami ezt a tabletet illetni, nekem nem nyerte el a tetszésemet. Pedig a 8"-os verzió nagyon tetszik, majdnem vettem is egyet. De ez a hengeres kialakítás szerintem elég idétlen.

    [ Szerkesztve ]

    Laci

  • Gusztáv

    addikt

    válasz premete #28 üzenetére

    Én egy szóval sem írtam, hogy mindenre elég egy tablet, meg kivált egy asztali gépet. Én azt mondtam, hogy általános irodai munkára elég (Office, net, levelezés, irodai szoftverek). Ezeknél az alkalmazásoknál a cpu másodlagos, sokkal többet dob a rendszeren az ssd, mint egy erősebb processzor. Van a cégnél Vostro 3360 U-s proceszorral és hagyományos hdd-vel, azt sokkal rosszabb használni.
    A Win 10 meg közel sincs kész, ezt nem tudom honnan veszed. Az alap szolgáltatások már elég stabilak, de csomó funkció még hiányzik belőle. Plusz ugye a driverek sincsenek még tesztelve, pl nekem a Dell USB3 dokkolóm videó kimenete nem megy a legutóbbi build-el.

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák