Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz h3lios #50 üzenetére

    Na igen, elég hamar el lehetne költeni a fizetést. Engem leginkább a Technic-ek érdekelnek, de a kastély illetve a lombház is tetszik. A(z) SW annyira nem vonz alapvetően. Én is elfogadnék egy Solymót, ez tény, meg a Lego Star Warst is imádtam, viszont maga az univerzum annyira nem szippantott be. Van egy két animációs kisfilm neten, ami elég badass, de hogyha választanom kéne a Sólyom és egy jobb technic készlet közt (készletfüggő, de: tételezem fel mondjuk a Landrovert), akkor utóbbit választanám.
    Azt mondjuk nem tudom, hogy a kastély elférne e a szobám valamelyik részében. De annyira nem aggódok emiatt, mert ilyen drága legókra egyenlőre nem vadászok.

    Viszont épp tegnap szereztem be egy szettet:

    Jó kis járgány, szerintem szép lett. Ahhoz képest nem volt drága (13 990 Ft talán, de nem emlékszem pontosan) és elég jó lett. Lehet én is írok róla egy miniposztot a blogomra. Sok-sok legót szeretnék, de végtére is a pénztárcám mondja meg mi lesz a végén.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák