Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Azért ez jókora pofon a Warner-nek. Itt a ph-n többen is írják, hogy nekik szerintük gond nélkül megy, de csak valami marha nagy gubanc van, az Ubisoft ezt tavaly nem lépte meg a Watch Dogs-al és az Assassins Creed Unity-vel, pedig ott is háborogtak a vásárlók eléggé. Kíváncsi vagyok, mit terveznek lépni, ha nem azt választották, hogy egy méretes frissítésben igyekeznek menteni a menthetőt, ahogy tette azt a SEGA az Aliens: Colonial Marines-al. Csak attól tartok én, hogy ősszel már nem lesz anyagi siker, ha kiadják újra, gyanítom, pár napon belül kész a tört verzió is, így esélytelen lesz eladni a 60€-s játékot a 60€-s Season Pass-al. Nem vagyok gazdasági szakember, de nem biztos, hogy anyagilag ez volt a legjobb döntés, leállították az értékesítést.
    Tetézve a bajt, a Batmobile Edition-t már a múlt héten törölték az extraként adott járgány minősége miatt.
    Arra azért kíváncsi lennék, miféle tesztelésen esett át a program, ki engedte így kiadni, miért nem halasztották el a megjelenést (a Rockstarnak bejött a GTA5-el, elment belőle azóta ~2,5 millió példány, és jól fut), és hány embert rúgnak ki majd ezért.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák