Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz Vakegérke #11032 üzenetére

    Élhet akár évekig ez a topic, és talán egyetlen szavam sem lesz hozzá, egy tény elkönyvelhető. Én leszek az utolsó, aki itt megszólal. Én adtam életet a hat smiley-nak, és ha eljön az ideje, én fogom temetni őket. Ez pedig kizárólagos jogom, nem engedek belőle.

    "...az én életem halált ad, és a halálom új életet..." (Michael Ende: A végtelen történet)

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz Vakegérke #11032 üzenetére

    Ahhoz képest, hogy mennyire nekem esel, amiért kikiáltottalak nem KBK-snak, az egyáltalán nem is érdekelt, hogy maga a KBK teljesen szétesett(Most a részletekbe ne menjünk bele, már leírtam párszor az ezzel kapcsolatos észrevételeimet). Akkor is, mikor legutóbb felhívtam erre a figyelmet - akkor még normálisabban - csak egy negatív eseményként, egy zökkenőnek tüntetted fel törekvéseimet(nem a "nem egyetértés"-sel van a baj, hanem magával a hozzáállással a dologhoz), és ennyi. A Te véleményed, szíved joga, csak furcsa.

    geprombolo: Kérlek ne vesd a szememre azt a témát, amelyről most szó sem volt mint tényről. Egy szóval sem mondtam, hogy ez a játék a legnagyobb szenzáció ebben a topicban, de még hasonló megnyílvánulásom sem volt. Ez csupán egy eszköz. Ezzel kapcsolatban viszont már leírtam a véleményemet a múltkor. Nem írom le megint, el lehet olvasni.

    De tudjátok mit? Igazatok van. Vesztegetem itt az időmet ilyenekre, hogy "mit tegyünk, hogy legyen játék a KBK-n belül(mint ahogy annak eredetileg lennie kellene), ne csak a trécselés a semmiről"(Igen, tudom, legutóbb űrhajósat játszottatok 50 hozzászóláson keresztűl, húúú...), meg hasonló dolgok. Még csak a lényegét sem értitek annak, amit mondok. Van nekem jobb dolgom is. :(((

    Kiléptem. Geprombolo légyszíves, minden velem kapcsolatos infot kitörölni az írásodból. Köszönöm.

    További jó trécselést.

    p.s.: Pszichonaut - Mégis csak Te győztél. ;)

    Üdv. H

  • puttputt

    őstag

    válasz Vakegérke #11032 üzenetére

    Gyógyulj meg Vakegérke! Szerencsére, még mindig okosakat és helyesen tudsz írni, az látható.

    Móci:
    "Amúgy decemberen remélem feljutok pestre, mindenki megbizonyosodhat a nememről..."
    Netán mutogatós bácsi leszel Pesten? ;] :DDD

    Kicsit én is kivárok, meglátom, hogy mi alakul itt a topikban (gamerkillerhez hasonlóan), aztán annak megfelelő mennyiségben fogok - tudni - kommentálni.
    Illetve, nyilván a "ráérésnek" megfelelően, de nem szándékom egyelőre "meglógni" a topikból - bár megfogalmazódot... - azért, mert kuszának látok valamit.
    Azért sem kell itt "megijedni", mert ez elvégre egy "szabad topik", ahogy gepromboló megfogalmazta, számtalan felmerülő témával, amiket bárki vihet, vezethet, kommentálhat...

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Aktív témák