Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shatterstar

    aktív tag

    válasz buherton #5 üzenetére

    A hozzászólásokból ítélve úgy vélem én vagyok itt az egyetlen aki nem halmozott fel a lakásában mindenféle haszontalan szemetet :DD

    De azért leírom,hogy szerény személyem milyen kütyükkel is rendelkezik:

    -Lenovo Thinkpad T500 laptop
    -PS3
    -Samsung lcd tv+monitor
    -Sony Ericsson W595 ;]

    Összesen ennyi elektronikus holmival rendelkezem. Úgy vélem ez még a normális értékhatáron belül van bőven! Sose értettem azokat akik asztali PC mellé még tabletet is vesznek meg "okos" telefont ráadásként :Y Egy idő után kezdeném magam úgy érezni mint valami disztopikus sc-fi regény egyik főszereplője.

    Az ilyen függőknek a következő idézeteket tudom ajánlani mint útmutatást a valós élethez :P

    "Nem a munkád vagy... és nem is a bankbetéted! Nem a kocsid vagy és nem a tárcád tartalma! Nem egy menő ruha vagy! Egy bohóckodó ganajkupac vagy a világban."

    "Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

    "Reklámok parancsára kocsikra gyűjtünk, melózunk, hogy legyen pénzünk a sok felesleges cuccra. A történelem zabigyerekei vagyunk. Nincs se célunk, se helyünk. Nincs világháborúnk, se válságunk. A mi háborúnk szellemi háború, a mi válságunk az életünk. A tévé elhitette velünk, hogy egy szép napon milliomosok, filmcsillagok és rocksztárok leszünk. Pedig nem leszünk. Erre lassan rádöbbenünk, és nagyon, nagyon berágunk."

    Éééés a kedvencem!

    Why are you wearing that stupid man suit?

  • Shatterstar

    aktív tag

    válasz Lenry #9 üzenetére

    Persze,hogy nem volt informatikus munkám mivel az az iparág olyan messze áll tőlem mint Makó Jeruzsálemtől :D Ha nem tűnt volna fel a hozzászólásomból, én egy átlagos felhasználó vagyok és nem geek vagy IT szakember! De még nekik is túlzás ennyi szemetet egyidejűleg maguk köré gyűjteni :F Nem egészséges az én meglátásom szerint.:
    Ami pedig a harcosok klubját illeti, azt csak 1x láttam ;]

    Aztán itt van még egy kis szösszenet ami szerintem roppant elgondolkodtató és a maga módján vicces.

    [link]

    Why are you wearing that stupid man suit?

Új hozzászólás Aktív témák