Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Friss GPU IP-ikkel is készült az ARM

    ph Az új Immortalis dizájn elég jól skálázhatónak tűnik.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz kraftxld #78 üzenetére

    100 kör az szerintem még a könnyebb pályákon is kb. fél óra, szvsz nem éri meg (én korábban intermediate pályákon toltam ugyanazt mint most, az 8 pontot adott, de úgy majdnem egy óra volt egy ládanyitás).
    Az új majmot felnyomtam maxra, meg egy kicsit próbálgattam, de annyira nem bejövős. Gyorsabb játékmódokban egyszerűen nem kapják el a leggyorsabb lufikat (nekem legalábbis úgy tűnt). Egyébként MOAB-okra elég jók, főleg a madár és a hal, így ha az aprajára van más tornyod, akkor végülis lehet használni (bár szerintem 5. szinten nem érik meg az árukat). 4 db 4-es szintűből lehet merge-lni egy 5. szintűt, amit aztán még kicsit lehet tovább tápolni.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák