Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mad823

    őstag

    válasz #72042496 #13 üzenetére

    Azért ezt nagyban a kognitív disszonancia diktálja. Objektíve sokkal de sokkal nagyobb különbség a két TV között...

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz #72042496 #13 üzenetére

    "Mihez képest jobban? Mert a korábbi 49KS8000-hez képest sokkal, de sokkal jobban élvezem a filmeket a 65C8-ön. De a játékokat is. (TV adás nem megy rajta.)"
    Egészen biztos vagy benne? ha egy jó filmet nézzel, akkor sokkal jobb lesz egy nagyobb felbontású, élethű színekkel rendelkező TV-n? Egy rossz film, pedig kevésbé lesz rossz egy jobb minőségű TV-n?
    Vannak ilyen filmek is (a Transformers filmeket kifejezetten ezért néztem) de azóta leszoktam az "üres" puszta látvány filmekről. Azóta már a jó filmeket keresem inkább (skanináv, francia, német, stb.. európai filmek vagy nem megalomán hollywoodi filmeket), vagy ami szórakoztat (tele szituációs poénokkal). Ebben az esetben megint nem növeli az élményt jelentősen ha fullHD helyett 4K-ban nézném. :) Szigorúan szvsz...

    Van a családban egy 32" fullHD TV régóta, meg egy 55" 4K TV kb. fél éve. Pár hónapig élmény, aztán elmúlik a varázs. Az igazi tartalom nem változik, csak a képminőség. Valójában inkább azért vettem a nagyot, hogy a szülők a romló szemükkel távolabbról is lássák a tartalmat én meg elhoztam tőlük a 32" TV-m. :DDD Kifejezetten 4K demókat nagyon vagány nézni rajta, meg természetfilmeket, mikor a kis hangya, egyéb kis állatkák macroban 1 méteresek vagy 4k/8K drónvideókat városokról... :DDD De ennél nem több az élmény. Inkább az érdekel, amit elmond a természettudós.
    CS GO-t se natív felbontáson játszom, hanem alacsonyabban, pedig nem szenvedek FPS hiányban. A skinjeimet se nézem játék közben... Ha nem jó a játékélmény az lagg/szar hitbox/snyc problémák/csalók miatt van, nem attól, hogy 1280*960 vagy fullHD vagy 4k.
    Ez is szigorúan szvsz

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák