Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BusinessGuy #35 üzenetére

    Akkor hasonlítsuk csak össze egy gamer telefonnal vagy hordozható mini PC-vel és nézzük meg mibe kerül egyik meg a másik ill. milyen játékok vannak rá:
    Asus ROG Phone 3 299 ezer forint
    Lenovo Legion Duel 500 Dollár Kínában
    -1-2 gyöngyszemet leszámítva free2play játékok

    GDP WIN Max 885 Dollár
    Smach Z 750 Dollártól, s ez még kitudja mikor lesz leszállítva...
    -Ezekre van minden ami PC-re is, de egy vagyon maga a hardvert...

    A konzolt meg köztudottan nem a hardver adja el, ezt már elmondta Phelan is az Othersideban. Itt is ez van. Amúgy kicsit én is drágának tartom a Switchet, de hát a PS Vita olcsó volt? Nem annyira...ráadásul abba maga az SD kártya volt a nagy szívatás. Tehát ha kontextusban nézzük a dolgot, akkor már nem is annyira drága.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz BusinessGuy #37 üzenetére

    Minden cég profitot akar termelni. Ez van... :U Ha a te logikád alapján gondolkodunk, akkor a GDP WIN is túl van árazva, mert a benne levő hardver jóval olcsóbb, mint amit kérnek érte.

    Vagy a gamer telefonok; messze nem kerül annyiba a legyártásuk, mint amennyire beárazzák őket. De nekem inkább azok tűnnek parasztvakításnak, mert Androidon vajmi kevés normális játék van pl., ami nem free2play. Aztán mire fel a 144Hz-es kijelző meg ventilátor a telefonra, ha a gyártó nem kínál rá pl. arra a telefonra írt jó játékokat, ami kihasználja a hardver tudását.

    Én azt mondom, a Nintendónál magát a rendszert meg a rendszerre optimalizált játékok kínálatát fizeted meg. Nem olcsó az eszköz, de jelenleg nincs versenyképes hordozható alternatívája. Lehetne jobb a hardver? Lehetne...de nem botrányszar. Maga a Joy con kontrollert meg szerintem nagyon ötletes újítás(bár külön megvéve nem olcsó)... Kijelző? Persze lehetne jobb, de nem katasztrófa...A hardver nem mai csirke, de jól látszik, hogy hiába az Androidos eszközök nyers ereje, ha maga az Android platform meg visszafogja a benne lévő potenciált.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz BusinessGuy #39 üzenetére

    Nemrég vettem Nintendo Switchet és eddig nem driftel a Joy-con, az analóg karral semmi baj. Az összeszerelés szerintem nagyon minőségi. A képernyő fényereje lehetne magasabb mondjuk, azt elismerem, minőségre meg megugorja egy 10 éves telefon LCD panelját. De érdekes, a Nintendo 2DS vagy 3DS-nek ehhez képest sokkal rosszabb kijelzője volt, mégis mennyi embernek megfelelt. Azokhoz képest ami ebben van ám nagy előrelépés. Nem igazán vágom, hogy mit vársz, mikor mobil eszközöket csúcs specifikációkkal aranyáron mérik. :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Botika89

    tag

    válasz BusinessGuy #41 üzenetére

    Én is nem rég vettem switch-t!joyconok nem lötyögnek,drifteles nincs!szerintem jól össze van rakva!botrányszar minőség?ugyan már! :))

Új hozzászólás Aktív témák