Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz fairi #106 üzenetére

    "A6000 csak használtan eladó"

    Mi a fene...akkor ez használt lenne 175-ért?

    Meg akkor ezek is biztos használtak lehetnek....ezt nem is tudtam.
    :)) :)) :))

    "Xiaomi Redmi Note 7 mikor vetted akkor is közepes volt és most is az."
    Igen, de nekem van igazi fényképezőgépem is, nem is egy Hála Istennek!!!
    És így nem kell egy telefonba integrált fényképezőgéppel ökörködnöm, hogy amikor a 6000x4000-es fotókat megnézem natív méretükben, akkor el kezdjek bőgni a részletlenségen.

    Én nem vagyok még amatőr fotós sem, csak hobbysta.
    De szép számmal vannak olyan barátaim, akik profik, pl. itt említeném meg Jánk Balázst, aki többszörösen kitüntetett esküvői fotós, meg persze a csapatát is.
    Balázs már csak Sony A7III vázzal dolgozik, a két társa meg Pentax és Nikon DSLR vázakkal. Na jó, nem csúcsvázakkal, hanem pl. Nikon D850-essel és Pentax K-70-essel.
    Lényege a dolognak az, hogy pár hónapja amikor a mobillal történő fotózásról kértem ki a véleményét, akkor csak nyugodtan kijelentette azt, hogy soha nem lesz profi, de még amatőr szintre sem elég egy mobiltelefon fotózásra.
    Alá is támasztotta az ő Huawei P40 Pro példájával, amiről szerényen csak annyit mondott, hogy egy DJI mobil gimbalja is van hozzá, hogy filmezzen vele, mert arra szereti használni nagyon.
    Viszont az azzal készült fényképek minőségéről nagyon lesújtó véleménye volt...

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák