Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    válasz Horbal #11 üzenetére

    Sajnos a helyzet kb iylen ahogy mondtak. Én is látom ezt. Ami nagoyn gáz hogy a legtöbb kommersz bútorkészítő "tervezője" életében nem látott hifit, házimozit, ki ne próbálták soha amit legyátottak, a nép meg benyeli így is...
    Ez nem kompromisszum hanem alkalmatlan termék, azt nem kell megvenni, vagy ha már megvolt, be leehet látni ha nem jó és csinálni alkalmasat, 200 rugós erősítőnél +20 a rossz bútor miatt jobb mint nem egy kívánt erősítőt megvenni.
    (Tudom hogy ez egy kamu katalóguskép csak, de konkrétan a cikkben szereplő állvány mire jó? azon kívül hogy eltartja az üvegköcsögöket a talajtól?)

    (Megjegyzem a számítógép asztalok többsége is bűn rossz tervezés.)

    Egyedit érdemes csinálni, az nem lesz olyan drága mint a hangot is javító hifi bútorok,
    pont akkora méretekkel és polcokkal amire szükség van, olyan színben amit csak akarsz, 1000 féle bútorlap van és fel lehet dobni kombinálva két színnel akár, ha kell,fém lábakkal stb.
    Ezek kb a legegyszerűbb bútorok, asztaloskodni otthon nem kell, saját tervedhez levágatod a lapszabászaton a deszkákat, ott megcsinálják az élfóliát (ABS-t) is.
    Egy marék csavar kell és csavarhúzó, valamint egy bármilyen fúró 3-as fejjel előfúrni (kölcsön is lehet kérni)
    fűrészelélsre meg hasonlókra nincs szükség. Egy óra alatt össze lehet rakni, ami nem sokkal több az Ikeás szerelgetésnél, nagy kosz se lesz a szobában.
    Bíztatnék erre mindenkit. Klasszissal jobb eredmény lesz.
    (ha kell paraméterezhető terv valakinek írjon magánba, szoktam ilyeneket csinálni, megdumáljuk)
    20 rongy alatt bármit szinte meg lehet csinálni. Plusz megvan a saját termék feeling is és az asszony is büszke lehet :D .

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák