Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz PSti #1 üzenetére

    Képtelen vagyok felfogni hogy Cohen mi alapján helyezi helyezi saját álláspontját Giuliani álláspontja fölé. Interjúztatás alatt egyenrangú félként bánik a riporterrel nem látom hogy hím sovinizmus nyomát se.Mert ha lekezelő lenne, legalább van valami alapja annak hogy szarba se veszi a nőket a rudit akarja elővenni mondván ő csaj felett áll vagy mit tudom én. Habár ez is erős tovább gondolás lenne, mert attól hogy interjú során lekezelően bánik a női riporterrel nem következik automatikusan hogy a péniszét akarja elővenni és nem a nadrágját visszatűrni és levenni a mikroportot. Kitűröm a ,,célszemély" ingje dolgot se tudom másként értelmezni mint előre megfontolt hátsó szándékot, racionálisan nézve nem volt rá semmi szükség. Egyre inkább érik bennem a gondolat hogy Sacha Baron Cohen-t kéne meghurcolni ezért az egészért, onnantól kezdve hogy valakit a nyilvánosság előtt járatsz le, más szintről beszélünk. Ha bűnös az illető nyerje el méltó büntetését, ellenben ha ártatlan ,úgy a vádló kapja meg ugyanúgy a büntetést a közvéleménytől és a filmstúdióktól. Szerintem képtelen helyén kezelni politikai meggyőződését, ha valaki Republikánus az csak is idióta nőgyűlölő lehet.
    Woody Allen kapcsolatba olvastam indexen 2 részes Port.hu-n 1 cikket arról hogy miért nem helyes hogy a Metoo és Hollywood őt is autómatice rögtön elítélté és azóta is bűnösként tartják számon(kb.2 hónapja Kate Winslet nyilatkozott róla negatívan.)Woody Allen esetében még gyengébb lábakon állnak a vádak, Hollywood-ot ez nem érdekli. Kezdünk átmenni boszorkány üldözésbe és nem látom Metoo/Hollywood részéről hogy bárki azt mondaná emberek lépjünk egyet hátra, előbb gondolkozzunk aztán ítélkezzünk.

    [ Szerkesztve ]

  • kikikirly

    senior tag

    válasz kikikirly #2 üzenetére

    Közbe kifutottam a szerkesztési időből: Milyen vád az amit nem kell érvekkel és bizonyítékokkal alátámasztani? Mert Cohen pontosan ezt teszi. Elég lett volna várni a berontással 10 másodpercet és minden feketén fehéren kiderül. Persze ha leakarod járatni a másikat, nem adsz esélyt az igazságnak.

    [ Szerkesztve ]

  • kikikirly

    senior tag

    válasz vamzi #5 üzenetére

    Jól tudod. :)
    Ügy szempontjából nincs jelentősége, azon megy a blaszfémia hogy az öreg elő akarta rántani a pöcsét meg hogy korban jóval fiatalabb nővel miért került 1 hálószobába. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák