Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Eyesis #14 üzenetére

    1. Next gen konzolokban eléggé odatették magukat hang terén is
    2. Hűtés teljesen rendben van, ps4 slim szintjén van, x1 kicsit hangosabb csak, még x1 mellett is hallod a hdd csiripelését: nem hangos :)
    3. konzol mellett kb mindenkinek van pc-je, nappaliba viszont minek másik os?
    4. miután fragmentált lesz a steam os, mert bárki kiadhat rá bármit, nem lesz ilyen, nem lesz célhardver, amit be kell lőni, ergo kérdéses a támogatása késöbb...
    5. Killzone-t láttad már? Ver mindent, ami eddig megjelent... Grafikában teljesen rendben vannak, s ez csak javulni fog, ellenben opengl-es játék még nincs ami jó lenne, kullog dx mögött... pár év múlva lehet jobb lesz a helyzet, de azért az api maga is le van maradva, nem csak a devek tapasztalathiánya a gond...

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Eyesis #14 üzenetére

    1.: Digitális kimenetnél (HDMI, optikai) nem a hangkártyád, hanem a DAC / erősítő és a hangfalak minősége fog dönteni...
    3.: Megéri neked ez az extra költséget ez? Én is próbáltam a nappaliban számítógépezni, aztán visszaköltöztem a számítógép asztal elé, mert kényelmesebb és hatékonyabb... Azért 1500-2000 dollárért vehetsz egy XBoxOne / PS4 konzolt és mellé egy viszonylag korrekt asztali gépet vagy laptopot munkára... Ráadásul akkor rögtön két egységed lesz, és a gyerkőc / barátnő megosztva tud dolgozni és játszani, nem lesz veszekedés.
    5.: A mostani Next-Gen konzolok azért eléggé jól hozzák azt a szintet, amit egy 2-3x árba kerülő PC-n láthatsz. Ráadásul mivel alacsonyabb szinten férnek hozzá a hardware-hez, így idővel egyre jobban és jobban ki fogják tudni használni azt. Szóval azonos erejű hardware mellett szebb grafikát tudnak nyújtani. És még egyszer: a konzolok azonos árért erősebb hardware-t nyújtanak. Hogy lefőzd a konzolokat, bizony inkább 3-4-5x annyiba kerülő PC-t kell mellé raknod. Ez elég komoly tényező és az, hogy lesz egy szűk réteg, akit tényleg nem érdekel a pénz, és röhögve fog az AlienWare SteamBox-okért akár 10000 dollárt is kidobni, nem fogja a SteamBoxok győzelmét hozni...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák