Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Resike #164 üzenetére

    Vagy 20%-ot. Nem mindegy? az intelnel is van egy vegso hatar, es azt is csak a szerencses nyertesek fogjak ki. De keresd meg a kakan a csomot, hiszen egy CPU-t az jellemez a legjobban, hogy mennyire huzhato.

    Bazi nagy bottleneck? Hol? Kicsit ugy erzem eltulzod a tenyeket, hogy a magad igazat tamaszd ala.

    Kivéve hogy az egész Ryzen balanced profil egy bazi nagy hoax. És csak turkálnak a szarban ahelyett hogy normális hardveres megoldást csináltak volna rá.

    Hoax? Miert is? Probaltad? En igen, es kurvara nem hoax. Ja, hogy a tenyek zavaroak, ezert inkabb kitalalsz dolgokat, ugy kenyelmesebb.
    Igen, van rendes hardveres megoldas, ezt kellett szoftveresen megtamogatni, es kurva jol mukodik, de tudom ez teged hidegen hagy.

    Szerinted nem nevetséges hogy egy processzortervező és gyártó multi cég egy zip fájlt ad a felhasználók kezébe hogy nesze neked fix?
    1) nem adta, elerhetove tette, beta allapotban, azokank a felhasznaloknak, akik igenylik
    2) mar nem elerheto, mert hivatalosan resze a chipset drivernek
    3) nem fix, hanem optimalizacio

    De tudom, ezek megint olyan makacs tenyek, amik nem illenek a vilagkepedbe, ezert ragaszkodj nyugodtan az eredeti hulyesegedhez a kovetkezo valaszodban is. Vagy tudod mit, inkabb ne is valaszolj, eleg hulyeseget irtal mar a topicba, felesleges folytatni.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz Resike #164 üzenetére

    Folyamatosan a konkurencia termékének a többszörös teljesítményét ígérik

    az amd nem igerte, hogy a ryzen az intel cpuk teljesitmenyenek tobbszoroset fogja hozni.
    azt igertek, hogy a bulldozerhez kepest lesz 40% ipc plusz, es versenykepes lesz. szerintem mindketto teljesult.
    inkabb az a problema, hogy mindenki beugrik mindenfele kezen-kozon terjedo pletyinek meg kacsanak anelkul, hogy utananezne mi a palya. aztan persze megy a hiszti, hogy a kovetkezonel majd jol nemhiszem el. hat ne is hidd el, jolteszed. vannak hiteles forrasok, azokat kell figyelni nem azt, hogy a forumon ki mit talalgat.

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Új hozzászólás Aktív témák