Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz RAiN91 #2188 üzenetére

    Én most váltottam Ns-re, mert a pingvin meghalt és olcsón volt gép.
    Egyébként is kíváncsi voltam milyen meg rengeteg gyártó csinál kapszulát hozzá különleges márkák is.
    A dolce kapszula olcsóbb sokszor van akció belőle elég olcsón be lehet szerezni olyankor.
    A ns-drágább bár ott is vannak akciók most pld Lor volt olcsóbban.
    Van mindkettőhöz olcsóbb verzió pld a Lidl,a dolce kapszula elég gyenge és néha a kapszulák is problémásak bár én elég sokat vettem és csak egy két darab volt hibás.
    A ns kapszulából van két fajta egy erős és egy gyengébb, elég jók és sok utángyártóval ellentétben nem műanyag kapszulát csinálnak hanem csak az oldala az a teteje meg az alja alumínium ami azért lényeges mert másképp szúrja ki a kapszulát a tetejét teljesen rácsosra az alján meg tűk szúrják ki.
    A dolce-hez rengeteg egyéb ital is van bár a két kapszulás dolgok nem túl olcsók emiatt.
    A ns-nél is vannak pld hosszú kávék de valamelyik pld csak megadja hogy melyikhez menyi víz kell.
    Utántöltős kapszulával a lényegét ölöd meg nem is olyan az íze annyi erővel főzhetsz sima kávéfőzővel.
    Jó gép a dolce gazdaságosabb, van rá sokfajta kapszula vannak különlegességek is nem fogod megbánni és itt a topicban is szoktak szólni ha valahol akció van.

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • benvolio

    őstag

    válasz RAiN91 #2188 üzenetére

    Van multifunkciós gép is, ehhez jó mindkét gyártó kapszulája: [link] :)

Új hozzászólás Aktív témák