Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz janeszgol #27 üzenetére

    ...arra hegyezte ki a beszelgetest, hogy o feljebb valo nalad, mivel neki van gyereke.

    Ez egy nagyon nagy probléma. Belefutok én is, a tesóm is.
    Komoly munkahelyi surlódások forrása az, hogy többet dolgozik az ember mint a dohányzók és a kisgyermekesek. Pedig ugyan annyi adót mi is fizetünk.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • Dave™

    nagyúr

    válasz janeszgol #27 üzenetére

    Én értem, te nem érted, hogy mi vele a baj. Ha végigolvasod a teljes szöveget ő arról ír, hogy az óvoda nem tudja érdemben átvenni a szülők feladatát a nevelésben, ezért vagy nem neveli, vagy félreneveli a gyermekeket. Ez teljesen tévút, az óvodának nem szerepe kiváltani a szülői nevelést, ahol ezt akarják elérni az erős zsákutca, és sajnos ha valaki nem érintett a témában (=nincs gyermeke), akkor ezt nehezen tudja a helyén kezelni, értelmezni. Azt lenne jó megértenetek, hogy az óvodának nem feladata sem a szülőket helyettesíteni, sem egyszemélyes nevelést biztosítani a gyermekeknek. Az óvodában egy közösség van, készségeket fejlesztenek, és normális óvodákban ez kiegészíti az otthoni nevelést, nem ahelyett van. Aki úgy gondolja, hogy bedugja a gyereket és az ő dolga le van tudva ezzel, annak nagyon sajnálom a gyerekét, meg az óvonőket is, akiknek a szülőket is helyettesíteni kell.

    arra hegyezte ki a beszelgetest, hogy o feljebb valo nalad, mivel neki van gyereke

    Nem, azt csak azért említettem meg, mert a véleménye alapján biztos voltam benne, hogy nincs, ahogy erős a gyanú, hogy neked sincs, ha ennyire nem érted a fentieket. Ez nem felsőbbrendiségi kérdés, csak szimplán arról szól, hogy nehéz valamiről megalapozott véleményt nyilvánítani, ha nem vagy érdemben érintett.

Új hozzászólás Aktív témák