Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz atus72 #31 üzenetére

    A családban nálunk is van. Szerintem az árához képest igen korrekt.
    Nem a legjobb, szerelhetőségre sem, de nem is 20-30k-s ház.
    (Mondjuk én pl. értelmes, valóban zajcsökkentő és nem rezgésátadó HDD rögzítéssel még életemben nem találkoztam, drágább házakban sem, így az általában engem kevésbé zavar. Csak rossz és rosszabb van.)

    Az USB viszont tényleg "látszott", ott az oldalon fehéren-feketén miből mennyi van. Advanced-ben van 2db USB3. Tudom, mert nekem is egynél több kellett és Advanced-et nem találtam. Így végül saját háznak Silencio 352 lett ami a zajszigetelésen kívül majdnem ugyanez a ház.

  • józsi9995

    tag

    válasz atus72 #31 üzenetére

    akkor vitatkozzunk :-)

    -nálam a belső kis házon lévő sdd lukak pontosak, faszán be tudtam a csavarokat csavarni
    - igen, a hdd furatok nem pontosak,képtelenség becsavarni, de nem is akkor gáz, mert ugye amikor betolod a winyót, azt az alaplap felől egy kis valami akasztja meg, így nem tud beljebb menni, előlről pedig maga az oldalllap tartja meg. Ez így furcsán hangozhat, de olyan kicsi a távolság a winyó eleje és az elülső oldallap között, hogy még szállításkor sem lötyög. a vinyót nem is hallom, hogy rázná a gépet.

    -az alsó lemezt nem tapogattam, ez lehet valós probléma. viszont az alsó porvédő kívül van!!. nekem ez fontos szempont volt, mikor megvettem.

    -nos, az usb az adott. lehetett volna 2/1 arányban is 3.0 javára, de akkor sejtem, hogy drággában mérték volna a kicsikét.

    - a legfontosabb: hűsen tartja a rendszert. fasza a porszűrője, nem győzöm naponta törölgetni, mert az elülső ventinél gyűlik össze, ergó nem enged be port.

    lehetsz telhetetlen, de az már egy másabb kategóriába röpít. kicsi változtatással lehetett volna jobb házat is konstruálni belőle ez tény (pl, az 5.25-ös hely rá van ütve, míg a 3.5-es kiszedhető. why?)

    még két rendszerventi tolok bele, ha eljő a nyár, bár most is félek, hogy megfázik benn valami :-)

    ja, a power led gombért tényleg kár. oly szép fehér fénnyel tolja szolídan, hogy én tuti visszavittem volna.

Új hozzászólás Aktív témák