Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Ezekiell #26 üzenetére

    Ez a megszoksz vagy megszöksz mindig is így volt Apple-nél. :DDÁltalánosan számomra iPhone lett a nyerő. Ha mindegy is lenne iOS vagy Android, akkor is. Sony? Nem igen foglalkozik már a mobil részleggel a cég. (támogatás, elérhetőség, átlagember alig tud róluk) Google Pixel? Nincs is hivatalosan jelen nálunk, valami mindig hiányzik, vagy minőség nem olyan jó. Samsung? Nem tetszik a bloatware, a saját ökoszisztémájukat ők is építgetik, lassan ők az Android világ Apple-je. Kínai gyártók? Inkább passz, hiába a specifikáció, ha user élményben nekem jobb az iPhone.

    Laptopnál hiába tetszik a Dell XPS vékony szegélye (Macbook milyen vastag), ha közben általánosan számomra mégis az almás jobb, touchpad vagy oprendszer miatt (a Windows hülyeségeit elcserélném a MacOS megkötéseire), viszont a szar butterfly billentyűzet miatt csomó embert beszéltem le Macbookról az elmúlt években XPS javára, szerencsére azóta megjött az esze a cégnek és újra normális billentyűzet van)

    Szoftver és app store policy szempontból pedig mindkét oldalon van BS ennyi erővel, azt se hiszem a Spigen és az Anker jóval drágábban adja az iPhone kiegészítőt mint egy Android készülékhez valót. Nekem bejön Apple-nél egy kézben van a hardver-szoftver optimalizálás, ha cserébe el is kell viselnem a megkötéseket akkor is. Az aktuális "hatalmas" botrányokat mindig letojtam, pl. úristen kivették a jack dugót, hát más gyártó is kivette, nem haltunk bele.

    Cikkhez: kíváncsi leszek az Epic, Facebook, Spotify ezt hogyan fogja csavarni :D

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Szakiii #33 üzenetére

    Amerikában gyerekeknek, fiataloknak az imessage és instagram, snapchat (androidos nem olyan jó) is húzóerő. Nem úgy van a chat mint Európában, hogy Whatsapp, FB Messenger, Viber mindenféle. Chat imessage vagy sms, és szinte kinézik groupchatből ha a szövegbuborék sms zöld imessage kék helyett, fotó mms megy át rosszabb minőségben egyéb hülyeségek. Hülyeség ez a kinézés, de sok helyen olvastam amerikaiaktól. Nagyon valószínű USA-ban bármelyik osztályban a gyerekek többsége iPhone használó.

    73 millió Fortnite játékos csak iOS-en játszott és más platformon nem. Nem valószínű ők tömegével hagynák el emiatt az iPhone-t, aki teheti és Fortnite függő inkább szerez második telefont vagy számítógépen, konzolon szerintem, ez csak tipp, kétlem 73 milliónak akár csak a tizede emiatt teljesen dobná az iKészülékét. Amúgy írják a GeForce Now keretében web appként Safariban akár visszatérhet majd a Fortnite is.
    Rokonságban én nem tudok közvéleménykutatást csinálni, amíg volt addig se érdekelt senkit, mert ezek a kölykök Call of Duty mániások. :D

    Mindezzel együtt, szerintem az Epic bekalkulálta a mobilos veszteséget, mert ha nyernének bíróságon a Google és az Apple ellen (nem fognak szerintem), akkor azzal a precedenssel mehetnének a többi platform ellen is???

Új hozzászólás Aktív témák