Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz -=RelakS=- #27 üzenetére

    SCART? Amióta megvan az első lcd tv-m (6éve) HDMI-n kívül mást nem használtam hozzá. Csak egy blu-ray házimozi van rákötve, de azon nincs is scart, meg ki a fene köti össze scart-al? :U
    Hangjukkal egyikkel sincs bajom, de házimozin megy mindig minden...
    Ha vastag tv-ket szereted, nagy vastag kávával, akkor igen kivételes vagy, mert én annyira nem is, de itt a PH!-s emberek 70%-a egy monitoros, vagy tv-s cikknél, ha 1cm-nél vastagabb kávát látnak, akkor több oldalon keresztül szoktak kommentekben hányni, hogy milyen undorító, vagyis a többség nagyon utálja. Én sem szeretem, de nekem mindegy, max nem veszek, olyant...

    Hát a gyártók természetesen saját hasznukat nézik, és aszerint csinálnak mindent, és nagyon okosan csinálják. Amúgy a magyar embernek sem drága szerintem a több százezres valami, csak az a baj, hogy egyszerre drága, amúgy nem, mert 1-2-re el lehet költeni kisebb összegekben másra is. Én dolgozom, de nem élek még egyedül, így amit megkeresek arra költök, amire akarok, tehát nyugodtan várhatok pár fizit egy TV-re, vagy akármire, mert közben nem muszáj elköltenem kajára, rezsire, erre-arra...

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák