Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mexildos

    aktív tag

    Ez azoknak lesz jó akik csak neteznek meg közösségi oldalakon érlik az életüket. Büdös életben nem tapiznám szét a monitoraimat, főleg hogyha multi monitoros rendszerem van, akkor két monitoron keresztül tapicskoljak?
    Ez az egész egy zsákutca aki dolgozni is akar a gépén. Engem rohadtul nem izgat, hogy szellősebb lett az office meg hogy hogyan butítják szarrá a felületet meg designolják agyon, hogy lassan már a felhasználhatóság határát súrolja ez az egész.

    Basszus én Mayázni, 3D-zni akarok, Adobe termékek által tartalmat előállítani nem csempéket nyomkodni. Azokra nem gondolnak akik esetlegesen a dokumentom és a képek könyvtár tartalmának megosztásán kívül kicsit többet szeretnének?

    Nevetséges ez a DVD creator is. Valaki említette, hogy így az optikai korszak halálán ez über profi lépés volt. Ráadásul az alkalmazás már akkor is szar volt mikor még fénykorát élte. Igaz aki professzionális DVD, BD készítő programokkal dolgozik az amúgy is ezektől hajhullást kap.

    Tényleg az a szerencse, hogy ki lehet kapcsolni a metro UI-t. Lassan kicsit úgy érzem, hogy a PC mint design elem kerül a köztudatba. Juj de jó le lehet cserélni a metro UI hátterét! Azta, ez igen, ezért már is a retail változatért rohanok a boltba. Ez aztán az újítás!

    Amúgy meg nettó hülyeség, hogy a startmenüt a felhasználók nem használják. Én pl.: mindig megtalálom a programjaimat, igaz csoportosítom is az indító ikonokat egy közös helyre.

    Valahogy vicces lesz látni, hogy ez a monitor tapicskolás be lesz erőltetve a köztudatba. Mikor Pistike mérgében rácsap a monitorra mert az autóversenyt már harmadszorra bukta el és a 24"-es LCD betört :D

    Ráadásul egy olyan IO eszközt próbálnak mesterségesen ezzel háttérbe szorítani, ami egész egyszerűen nagyon jó nagyon, pontos beviteli eszköz. Az egér a tapicskolásnál sokkal pontosabb és kezelhetőbb, és nem kell szarrá butítani meg szellősíteni egy felületet, hogy eltaláljak egy ikont. Ezáltal újra minden kiadásnál a ribbont újra kiosztani.
    Az egér kiszorítása szerintem nem fog sikerülni sohase.

    Jó hogy nem a Siri-hez hasonló beszédvezérlést próbálja az MS fő vezérlőnek eladni a win8-hoz. :D Majd akkor ha az MI már tényleg létezik és lesz annyira értelmes és okos, hogy egyenlő partnerként tudjunk dolgozni. Akkor azt mondom oké, de az még évek kérdése.
    A metro maradjon a tableteken és az okostelefonokon meg az alagútban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák