Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • foxyr

    tag

    válasz Seb3s #52 üzenetére

    Led hátteres Pana lejátsza az m2ts formátumot. Mkv-t meg szinte mindegyik tudja, Samsung, LG is.

    "viszont egy 720p sorozatot sokkal kényelmesebb pendrive-ról nézni."

    Mi is a kényelmesebb? Hogy a pendrivet a TV-be dugod, nem pedig a médialejátszóba? :D
    Én azt sem teszem, NAS-ról játszok le mindent, annál kényelmesebb nincs, és ezek a TV-k DLNA-n keresztül analfabéták...

    Az a baj ezekkel a beépített marhaságokkal, hogy fölöslegesen megdrágítják a TV-t, mert ugye többet kérnek érte, mint az ugyanazt tudó, de belső lejátszót nem tartalmazó TV-k, viszont igazából semmit sem érnek, mert olyan file-t nem tudnak lejátszani, amik azért alapnak számítanak vagy hálón keresztül, DLNA-n alig képesek vmit lejátszani.

    Szerintem sokkal többet ér egy TV+médialejátszó, mint a beépített medialejátszós TV-k.

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz Seb3s #70 üzenetére

    én nem tudom ki hogy van vele, de akinek már egy ilyen rendszere van otthon, erősítő-hangfalak-nagyobb TV-lejátszó, akkor az nem azon fog gondolkodni, hogy most a HTPC-ről játsza le a filmeket vagy pedig pendriveról. Most komolyan, sztereóban akarsz blockbustereket nézni 2x10W-os papírhangszórókból? Miért nem rögtön monoban akkor? Az mondjuk egy érdekesebb és vonzóbb megoldás lenne valóban, ha az erősítőbe lehetne ezeket az USB-s kütyüket bedugni és az küldené a HDMI-n a képjelet a TV-nek és maga az erősítő dekódolná a hangsávot ami az mkv-ban található. Ilyenről nem nagyon tudok jelenleg, ezért maradok én is a HTPCnél.

    Üdv,
    Vik

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Új hozzászólás Aktív témák