Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz shark300 #1 üzenetére

    ''Azalia ALC880-nál teljesen zajtalan.''
    Az jó hír, mert ha veszek külön hangkártyát, akkor már nem Audigy szériás lesz ... most meg még drágák. (Meg ha veszek, akkor nem szoftveres kártyát, ugye.)

    Nem tudom összejön e a pénz rá, de ilyet szeretnék. (Asszony kéri réges rég, hogy valami zenére valóval váltsuk már le az ősöreg párwattos műanyag Geniusokat.)
    Ha nem jön össze a pénz, kénytelen leszek Genius X1250-et venni. A kettő között meg nem sok mindne van.
    (Pl. egy Creative T20 2x annyi, mint az X1250, és mivel műanyag, erősen kétlem, hogy jobban szólna.)
    Nézegettem Z-10-et is, paraméterei okésak, de akkor (se) veszek USB-s hangkeltőt, ha piros hó esik. Így is van 9 uSB kütyüm, az XP meg már 5-6 darab után el kezd köhögni, a belassulásokat nem is említve ...

    Jani kartárs, betehetnél egy képet a blogba a porvédővel együtt a szatelitekről. Amúgy én nem értek hozzá, de ezek a ''borítók'' nem csökentik a hangfal zizegését ha fent vannak? :F

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák