Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soccer-Tv

    Modder

    Nagyon köszönöm a véleményeket.
    Kíváncsian vártam a reakciókat,és nagyon örülök annak hogy már Magyarországon is tapasztalható
    a kreatív elképzelések iránti érdeklődés,nem utolsó sorban pedig a modding ezen ágának népszerűsítése.
    Ezért külön köszönet a PH csapatának.
    Fontos megjegyeznem, hogy az egyedi elképzelések fontos részét kell hogy képezzék mindennapi életünknek,hiszen mi magunk is egyediek, különlegesek vagyunk.
    A tömeggyártás praktikus okok miatt, ránk erőszakolja a sablonos, dobozokba zárt világot,van aki elfogadja ezt van aki pedig nem.
    Azonban minél többen kerülnek az utóbbi csoportba, annál nehezebb dolga lesz a gyártóknak,kénytelenek lesznek
    jelentős változtatásokat kitalálni hogy termékeik eladhatóak maradjanak.
    Ennek már ma is tapasztalható jelei mutatkoznak,az oldal kivágott és színesre festett gyári házakban.
    Remélem sokak fantáziáját sikerült kicsit megmozgatni,és talán lesz aki ennek az írásnak köszönhetően indul el ötlete megvalósításának útján.
    Sosem lehet tudni! Lehet hogy pont te leszel az aki korszakalkotó dolgot fogsz kitalálni!
    Még egyszer köszönöm az észrevételeket,sokat segítenek hiszen visszajelzései annak, hogy talán én már jó úton járok!

  • Soccer-Tv

    Modder

    Csak köszönni tudom mindenkinek a dicsérő szavakat.
    Van még pár elvetemült ötlet a tarsolyomban,sőt folyamatban is van egy kettő.
    Nem rossz a lépegetős ötlet!
    De ezen már túl vagyok,és nem rondítanám el egy képviselő fejével.
    Viszont ma sikerült megnéznem a moziban a Prometheus-t és azonnal látni véltem benne egy lehetőséget.

    Jól nézne ki az asztalomon főleg ha a hajtóművek a benne levő négy ventivel együtt mozognának is, és a zsilipkapu rejtené az optikai meghajtót.

  • Soccer-Tv

    Modder

    Természetesen közzé teszem a munkafolyamatokat ahogy időm engedi.
    Mivel a régebbi munkák talán kevésbé érdekesek,bár nem ez látszik a hozzászólásokból,én inkább a készülőben levőket fogom megosztani.
    Az AVP-mód predátor jelmezzel kiegészítve, és a csillagkapu projekt az amire sokan kíváncsiak lehetnek.

Új hozzászólás Aktív témák