Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokar

    addikt

    válasz vedini #27 üzenetére

    sztem az amd-intel-nvidia háromszögben az nvidia a legnagyobb marketing guru :)
    bár az intel se csinánja rosszul. az amd meg mindent rosszul csinál. :D

    extra - SEXRay

  • Rolcsi20

    senior tag

    válasz vedini #27 üzenetére

    volt jópár "normális" procija
    mások: már ne is haragudjatok mint AMD fan mondom amit ti inteles emberkék csináltok az már nevetséges, nem a tesztelő flessre gondolok, mert ő amúgy is isteníti az intelt, ha 1 kalap szar lett volna ez a proci akkor is kiírja hogy ez 1 üzenet, szal nem vele van gondom, hanem az ilyen és efféle hozzászólásokhoz, hogy csődbe megy az amd...meg ássa el magát meg nincs normális procijuk, ti miről beszéltek? igen nem az övéké MOST a legjobb, viszont amennyikért adják annyiért BEST BUY....az hogy még nem lehet kapni? kit érdekel? majd ha lesz akkor megveszem, nem szakad rám a tető mert most nincs phenomom csak X2-m. Másik dolog, anno pár éve amikor bejöttek a bartonok...már ne is haragudjatok inteles kollégák hol voltatok? nem ástátok el magatokat? ha nem csal az emlékezetem akkor az intel a béka segge alatt volna a szaros p4el a bartonhoz képest....most fordítva van a helyzet az AMD-vel....majd ők is feltalálják magukat és alkotnak valami jót pár éven belül, mivel nem megy 1ik napról a másikra, csak itt mindenki asszi majd lát vmi tesztet amiben ott 1 eddíg sose látott AMD proc amit majd 200k-ért adnak csak mert intel verő....én amúgy is 30-40et áldozok procra, nekem bőven megfelel a Phenom, és a vásárlók többsége is 20-30körül vesz procit...annyikért mert jobb az AMD, aki meg 200ért veszi az meg örülhet magának, 5ször drágábban vett kb 20-30%al nagyobb teljesítményt :C , bár az ilyen nem a pénzt nézi az tény. ja és most lehet belémkötni :DDD

    Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

Új hozzászólás Aktív témák