Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Sziszi=-

    aktív tag

    válasz Kapanyél #43 üzenetére

    "Csak egyszer fáztam rá."

    Hát nem. A Hsz-ed stílusából arra következtet mindenki, hogy egszer ráfáztál a Acer-el, és hühből idejössz és jól lefikázod. Ha tényleg notikat szerelsz nap mint nap akkor konkrétabban fogalmazhatnál, vagy inkább ne is írj semmit.

    "Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

  • rudi

    nagyúr

    válasz Kapanyél #43 üzenetére

    A kérdés az, hogy a Timeline széria belülről milyen viszonyban van a többi Acerrel. És talán még nagyobb kérdés, hogy milyen viszonyban van belülről az MSI X340-nel Asus UX30-cal, Lenovo U350-nel, tehát a közvetlen konkurenseivel. Nekem az a tapasztalatom, hogy hasonló áron egyetlen márka sem tud lényegesen jobbat kínálni a többieknél. Innentől kezdve meg a szervizes támogatás a kulcskérdés.

    Az első hozzászólásodból szerintem is az jön le, hogy volt egy rossz tapasztalatod, és az alapján ítélsz. Ha korábban kifejted, hogy ezeket a gépeket szereled, és konkrétan szerinted a Timeline nem éppen kóser a konkurenseihez képest, akkor másképp reagálnak a többiek. Meg ugye olyan nincs, hogy egy egész márka nem OK. Mert egy márkán belül van sokféle kategória. Mondjuk az Acernél csak két kategória van. Igaz, a Timeline szerkezetben eléggé eltér a többitől. De például a Dell-t lehet általánosan megítélni pusztán az Inspironokat ismerve, miközben ott van a teljesen más tészta XPS vagy Latitude széria?

    [ Szerkesztve ]

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák