Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz jaffa 2843 #6 üzenetére

    Pfuhh.. Kár volt megnyitni a komment szekciót :D Tipikus buta komment a tiéd is és godgameré is, bulikáról meg ne is beszéljünk. Játszottatok kemény 20 percet a játékkal, nem ment, aztán most ócsároljátok a fórumon. Az irányítás ebben a részben rohadt jó lett, csak tudni kell fékezni/driftelni és ahogy nézem még a streamerek se tudják irányítani a játékot, mert bénák. Az előző rész is totál vállalható volt, de ugye ez a divat lehúzás elért ide is. Felületesen ismertek valamit, aztán elveszitek csak mások kedvét. Le kéne erről szokni.

  • markknight

    veterán

    válasz .LnB #45 üzenetére

    Nem az a baj, hogy mondjuk nincs igazuk egy-két dologban, hanem a tálalás és a játék ismeretének hiánya... Ugyanezek az egyének jönnek elő minden NFS megjelenése után és elmondják ugyanazt és hangsúlyozzák, nekik melyik régi rész tetszett stb. Az ötös komment teljes mértékben értékelhetetlen, az ipsének a kommentek alapján volt halvány fingja az NFS-ről, de ő az előző rész alatt a 2015-öst érti, szóval annyira mégse.. :( szegény. Na de a hatos eleje az is megér egy misét, ezzel a gyenge metafórával és hülyeségek dobálásával. Tényleg, legalább kreatívak legyetek, ha nem értetek a témához.. Ez kérlek tipik PC-s komment.

    A 2015-ös NFS-sel el lehet lenni, de az a széria legrosszabb darabja. A payback szintén barátságos, az irányítás nem a legjobb, egy átlagos autós játék, melyekből annó dunát lehetett rekeszteni, manapság pedig egyre kevesebb ilyen cím van és nem azért mert a Forza uralja a piacot, hanem mert ez a zsáner kb teljesen kiégett még 2010 környékén. A mostani rész pedig egy vállalható 8-ast ér, mondhat itt akárki akármit. Tele van kontenttel, élvezetes vezetni az autó és most először, hihetetlen jó testreszabási lehetőségek vannak benne (csak hát ugye ahhoz, hogy ezt lásd, ahhoz minimum 1 órát játszani kellett volna, nem csak 10 percet) de érdekes, hogy ezekről senki nem beszél, csak megy a billogozás.

    Az Underground 1 óta az összes NFS-sel játszottam, függtem a Underground 2-t, imádtam a Most Wantedet, a Carbont, de még a Rivalst is. Ez a Heat jó sokáig le fog kötni, gratula a Ghostnak, hogy megemberelték magukat.

    [ Szerkesztve ]

  • markknight

    veterán

    válasz bulikavagyok #50 üzenetére

    Lebutítani az asphalt szintjére? Azért ne haragudj, de a Forza Horizonnek sincs túl acélos irányítása, főleg amikor keményebb verdákkal mész a vége felé. Egyébként engem aztán nem bosszantotok fel, egyszer leírom aztán csók, onnantól el szoktam engedni a témát :D

  • markknight

    veterán

    válasz bulikavagyok #57 üzenetére

    "Azért ezt az irányítást és fizikát a FH4-gyel egy lapon említeni...?! "
    Egy lapon említettem, de nem vontam párhuzamot a kettő közt, csak azt írtam, hogy szar az irányítása ha gyors kocsikkal mész.

    "Kifejteném bővebben is, de láthatóan nem lenne semmi értelme"
    Fentebb megkaptam, hogy ne higyjem, hogy profi sofőr vagyok.. Szóval most felhoznám milyen autós játékokkal játszottam 10 éve és milyen online ligák alatt voltam élmezőnyben, de láthatóan nem lenne semmi értelme.. Valóban nem vagyok profi, de éppen elég tapasztalatom van szimulátorokban és egyéb autós játékokban. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • markknight

    veterán

    válasz bulikavagyok #61 üzenetére

    Én csak azt mondom, hogy ez egy korrekt játék lett, amivel igenis el lehet lenni és szórakoztató driftelgetni, nitrózgatni, váltani éjjelből-nappalba stb (mégha a zenék szarok is) Túlzónak érzem azt ahogyan ti szavakba öntitek a véleményeteket, amelyek nem vagy csak részben igazak. Te rájöttél, hogyan kell irányítani a játékot, ez okés, ezzel nincs baj, de rohadt sok streamer nem, és ha most random felmegyek twitchre, akkor biztos látok pár embert aki még mindig a fékkel szerencsétlenkedik, holott elmagyarázza a játék, hogy mi merre van. Ez csak azért zavaró, mert ennek szerves részei az irányítást ért támadások.

    Zárásképpen annyit írnék, hogy nem a kedvenc játékom ez a Heat és végigjátszás után megyek vissza F1-ezni, de az első pár kommentből totál az jön le az embernek, hogy
    "-Fuhh ez egy szar játék, kötsög EA!!! lapozzunk.."
    közben pedig nem erről van szó.

    Písz uram és respect!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák