Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Silenzio #21 üzenetére

    Nem mesélek be semmit, épp azt írtam, hogy tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, csak nem érdekel, azért, hogy naponta játszak nyugalomban 10-20 percet bőven jó a konzol. Látod mennyire különbözünk én pont mivel nincs időm nem várok, nem szeretek várni. :)

    Amikről meg beszélsz... hát először én is 24"es monitoron nyomtam boxal is, azátn amikor vettem TV-t átkötöttem rá, de NEM KELL az óriástévé. Kullog? Kullogjon, de a Super Mario vagy a Contra még mindig nem veszített semmit sem a fényéből (azaz nem a grafika meg a technológia teszi a játékot)

    ripla: tisztában vagyok hogy a fejlesztők lustasága. Te meg azt is láthatod hogy ezt erőművekkel sem tudod kikorrigálni, akkor meg... nem mind1 a lényeg a végeredmény, hogy kvázi játszhatatlan. :)
    Minek legyen erőművem ha ugyan olyan sh!t rajta a dolgok 3/4-ede mint konzolon, csak más szempontból? Azért fejlesszek folyton hogy aztán a hajam tépjem hogy mekkora lusta dögök a fejleszők? hát mivel nekem az MMO, meg a LoL féle játékok nem téma, én inkább áttértem (az utolsó csepp az volt amikor a prince of persia miatt kellett Logitech Rumble gamepad-ot vennem mert egér+bill-el irányíthatatlan volt).

    Ez van lehet látni hogy mindenki a konzolt nyomja, még ha roszabb/gyengébb is... abból születnek az ilyenek, lehet menni az árral ellenirányba, lehet pisálni széllel szemben, de minek?! (Normális játék PC-n egyre kevesebb lesz, főleg, hogy ez mostmár a MS érdeke is - hisz nekik is jobb ha konzolból több fogy hisz PC winnel amúgy is mindenkinek kell).

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák