Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctvagyok

    őstag

    válasz Fall-N #51 üzenetére

    Mert a Samsung valaha is használt IPS-t a csúcskészülékeiben? Elvétve. Mégis régen ment a fekete téma. Gondolom most is lesz erre lehetőség. tudom, új android a imádja a fehéret. De azért nem mindegy, hogy APL 80 vagy 20 as a menü. A pixelek is "jobban kopnak" ha fehér a háttér. Bár tudom, ki az a hülye aki a menüben görget egész nap. Személyesen nekem a fekete jobban bejön. Az csak hab a tortán, ha kevesebbet is fogyaszt. Bár biztos lesz majd fekete téma is.

    [ Szerkesztve ]

  • Wapmester

    senior tag

    válasz Fall-N #61 üzenetére

    lehet téged nem izgat a testreszabható felület mert eljátszadozol egy darab seprűnyéllel is egész nap, de másokat viszont érdekli főleg a témák amik, nem csak a hátteret változtatják át, hanem az egész menüt,billentyűzet felületét,ikonokat stb, kb mint a HTC-n, van akit zavar a TW, az úgyis lecseréli a launchert, vagy vehet egy halom más stock androidos telefont és bámulhatja azt unalmas agyon materializált felületét.Szabványos dolgokat úgysem fognak használni, azzal nem tudnak kitűnni a többi közül, akkor mindegy tényleg ha stock androidot teszik fel 0 fejlesztéssel ;]

    (#62) Parallaxis: a G5 mivel testreszabhatóbb,mint a TW? az Home gomb változtatásával, a legtöbb dolgot a samsungtól másolja le és átnevezi, különben is ronda az LG UX a témák is gyengék :DDD mindjárt azzal jössz, hogy a iOS a legtestreszabhatóbb :D

    (#63) laci_csk: te se látod az erdőtől a fát? az xperia felhasználói felülete majdnem teljesen stock android, mert így könnyebb és olcsóbb nekik kiadni egy frissítést, mivel nem kell átszabjanak rajta sokmindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák