Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Osztom azon fórumtársak véleményét, akiknek hiányzik a "cukiság". A 4. rész után számomra már nem ugyan az a sorozat. Az 5-öt már nem játszottam végig, a 6-ot meg sem vettem, csak a "demót " próbáltam ki, és mivel nem tetszett elmaradt a vétel. A 7. résszel felcsigázták a kíváncsiságom, azt megvettem, a fő küldetéseket végigcsináltam, hátha megszeretem, de nem jött be a csillagvadászat.

    Ha lenne időm a 4. résszel ma is szívesen játszanék. A grafika tökéletes volt. Az új kiadásban sem kell változtatni rajta, elég ha optimalizálva lesz magasabb felbontásokhoz. A zene is olyan, hogy hozzá ne nyúljanak, ezen már csak rontani tudnának. Nem értem viszont, hogy az új világ kiegészítőt miért nem teszik bele a csomagba a 4 rész mellé, jó kis küldetések voltak abban is.

    A felújítást már várom, nagyon kíváncsi vagyok rá. Az új részt pedig valószínű letesztelem előbb. Nem nehéz eldönteni milyen lett, mert ha jó, mint pl. a 4. rész, akkor már az első kampány után beleszeretek és megveszem. Ha ez elmarad, akkor valószínű soha nem lesz a kedvencem.

Új hozzászólás Aktív témák