Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    Az a baj ezzel az egész koncepcióval, hogy baromi jó! :(
    Ha ezt x86-as intel procival csinálták volna meg, akkor az baromi nagyot ütne!
    Még én is elgondolkoznék egy ilyenen...

    Ezt akarta megcsinálni az ubuntu is, csak szokás szerint elbarmolták, nagyot akartak és bele is szaladtak egy szép nagy pofonba.
    A google-t sem értem, miért nem halad egy ehhez hasonló irányba. Már eleve olyan monitort el tudnék képzelni, ahová csak becsatlakoztatom az usb c kábelt és minden monitoron belül zajlik. A bill és az egér is a monitorhoz csatlakozik. Leülök elé, benyomom a kábelt, ami mellesleg tölti is az egész cuccot és asztali élménnyel netezek. Nekem bejönne...

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz Fiery #17 üzenetére

    Erre az lehetne az egyik "megoldás", hogy a májkrémsoft teljes cickó szélességgel kiállna az arm arhitektura támogatása mellett és erre ösztönözné a fejlesztő közösséget is.

    Akkor nem lenne gond, ha mondjuk egy 10-12 magos MTK Helio x30-assal lenne hajtva egy win 10. Oké, tudom ott is lehet más a vga meg stb stb.
    De lehetne egy referencia a májkrémszoft részéről, hogy ha win10-es telefont akarsz arm-el, akkor tessék ebből a vga-ból építkezni a cpu-k mellé, mert ezt támogatjuk teljes hasikóval. A HSA pl. erre is megoldás lehetne szerintem.
    És valóban kapnál egy ütőkepés hordozható, zsebben elférő, a mindennapi munkához, netezéshez teljesen elegendő eszközt. Miközben a fogyasztás a töredéke egy laptophoz képest.

    De lehet tévedek.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák