Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    A projektorok mindig 1-2 generacioval le vannak maradva felbontasban az aktualis TV trendttol es ugy vettem eszre hogy aki ilyet vesz azt nem is erdekli a felbontas. Emellett gyakran eleg rugalmasan ertelmezik a felbontast es sok a fake FHD, fake 4k megoldas.

    En arra lennek kivancsi, hogy ennyire nagy az igeny arra az extrem kozelbol dolgozo projektorokra?

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz E.Kaufmann #7 üzenetére

    Arra jo hogy ne takarja ki a vetitest az eloado ha kozben jarkal, de szerintem ott sem kell ennyire extrem kozelseg. Ha fixen telepitett, akkor a felso konzollal nem lehet gond, mert csak egyszer kell felrakni. Persze ha ez nem jelent minosegromlast, vagy nem arnovelo tenyezo, semmi gond az ilyennel, de arra tippelek, hogy ez itt a specifikacio harc egyik eleme, amire kulon gyurnak, mikozben a piacnak nincs is szuksege ilyen szamokra. Persze lehet hogy kozelre eleg a kisebb fenyero, es ezert is csokken a vetitesi tavolsag.

    Az ar szerintem azert ilyen extrem kb. minden projektornal, mert nagyon alacsonyak az eladasi szamok es olcsobban adva nem erne meg gyartani, fejleszteni.

    Ma mar lassan prezentacios celbol is olcsobb, hasznosabb felrakni egy TV-t a targyalokba, mint projektorral vacakolni. Ma mar semmi penzert lehet venni oriasi teveket. 300k HUF egy 75 inches 4k-s TV. Ettol nagyobb nem kell a targyalok 90%-ba. Nem kell vaszon, nem kell besotetiteni, nincs izzocsere, nem melegszik, nincs ventillator zaj, nem kell ido, amig osszeallitja a vendegeloado a sajat projektorjat, nem kell keresni, hogy ki vitte el a projektort...

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák