Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz XuChi #39 üzenetére

    csattogó lepkés vga? :D aztán búcsúban árulhatnák, nem? :D amúgy komolyra fordítva a szót, írtam korábban, hogy mivel 2-3slotot foglal a kártya, nem lett volna értelmes dolog egy szellőzőrácsot hagyni még a venti felöli oldalon? így 2 helyen lehetne rögzíteni ezt a "szörnyűséget" és értelme is lehetne a döntött ventinek, mert távozhatna a hő egy része a hátoldalon... a dual-dvi-t is minimumnak tartottam volna... a hagyományos monitort használók meg kínlódjanak nyugodtan a dvi-vga konverterrel... :) de nem hiszem, hogy azok olyan sokan lennének... mert szerintem aki egy ilyen kártyát vesz, az nagy felbontásban játszik főleg és 99%, hogy a dvi-t használja... de mindegy :) érdekes megoldásokkal van tarkítva a kártya... mint alaplapoknál az asrock :) de az asrock-ot nem szidom, mert amikor asrock lapom volt (am2+agp kombó :D) teljesen elégedett voltam vele és még mindig jól megy annál, akinek eladtam...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák