Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz UnA #14 üzenetére

    Korábban utalgattam már nekik, és szerintem az idén is támogatni fogom őket egy kis összeggel.

    #15 genlog Ha a balos nézőpont azt jelenti, hogy nem radírozzák ki a jobbos, autoriter nézetek kritikáit vagy hibáit (ami ezen rendszerek szemében a legnagyobb bűn), míg a pusztán összeesküvés szinten lévő, de kellően nem alátámasztott elméleteket helyén is kezeli, azaz nem tényként tárja az olvasó elé vagy megy bele spekulációkba, úgy szerintem rendben van. Pl. az általad felhozott eseményeknél is (BLM tűntetés, Capitolium ostroma) is leírták a tényeket: háttér, események, halálos áldozatok száma, politikai reakciók, stb.
    Ha szerinted ez nem jó nézet, úgy kíváncsian várom pl. mit cenzúráztak ki az említett két egyén szócikkénél. Megj: A kitérő válasz vagy hallgatás az előző kérdésre azt bizonyítja, hogy csak konkrétumok nélkül vagdalkozol.

    #17 genlog Ezzel a résszel egyetértek, nem túl jó vagy követendő dolog régi műveket az aktualitások fényében cenzórázni. Bár a jobb oldal e téren se jobb, mert ők a tényleges eltörlés mellett vannak, pl. őskor kitörlése az 5. o. törikönyvből vagy Kertés Imre meg sem említése az irodalomban. A cenzúra meg külön érdekes a híranyagaiknál...

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák