Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bfecka

    csendes tag

    Nem tudom ki hogy van vele nekem tényleg ezzel a készülékkel egyetlen egy bajom van az ára.... 150 ezer lett volna valószinüleg a sznobokat leszámítva mindenki megvette volna.
    2008 óta csak iPhone-m volt 2016 ig még össze nem tört a 6plusom 20 cm eséstől.... Gyorsan vettem egy LG G4c-t mert hirtelen erre futotta ami dög lassú volt. Viszont párom P8-ja nagyon tetszett így szereztem én is egyet... Hihetetlen jó telefon sokkal jobb mint az iPhone 6 plussom volt.. És nem kell tokba tenni mert nem féltem annyira.
    Egyetlen egyszer se fagyot le a készülék a 2 és fél hónap alatt. Az iPhone 2-3 naponta lefagyott.... És nem csak a 6 plusom de az 5 is..... Akármit csinálok a P8-on kibir egy napot az iPhone és az LG soha nem birta ki....

    Ha a P9 csak annyira jó mint a P8 már megéri. De tesztek alapján a kamera nem olyan rossz (legyen mondjuk egy 25-30 ezres fényképező minőség akkor is egy olyan kamera van a zsebedbe amit mindig magaddal hordasz....)
    Ami negatívum hogyha már 180 ezer az ára akkor legalább nyomásérzékeny kijelzőt tehetek volna bele.....

    Fecka

Új hozzászólás Aktív témák