Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz MK VII #5135 üzenetére

    Ha már rákérdeztél ;)

    Alapjában véve teljesen egyet értek veled (és az alap apllikációria ez igaz is), nekem is tetszik, hogy letisztult, ennek ellenére mégis viszonylag sok funkció benne van, sok olyan is amit szoktam használni és sok telómon eddig csak root + exposed után lehetett megoldani. Ez tetszik és tök jó, a felület desig is marhára el lett találva ja és veszett gyors a rendszer, nem lagol, nem akad ez nálam nagyon nagy piros pont.

    Ahol nálam sántít a dolog az a hektikus működés bizonyos területeken. Notification-ok pl. hol megjöttek rendesen, hol nem! Rá ehet fogni persze, hogy egyedi probléma de akkor pár perc google keresés után nem találna az ember egy rakat ugyanilyen problémával küzdő embert. Persze tovább keresve az ember talál alternatív megoldást, esetünkben valamilyen VPN alkalmazást pl Opera Max ami után mit ad Isten már megérkeznek olyan notik is amik előtte olyanok voltak mint a magyar népmese.

    Aztán ott vannak a felugró ablakok, amik pl viber esetén megintcsak egyik nap működnek, másik nap nem! Látszólag minden indok nélkül. Tök jó... de legalább az értesítései már biztosan értekeznek Opera Max mellett. Messenger chat fejek? Felejtsd el, az minek működjön! Gondolom ez a felugró ablakos problémára vezethető vissza.

    Vagy 20 értesítő led színező app kipróbálása után azt hittem meg van a Szent Grál, XDA-n megtaláltam a Led Blinker-t beállítom, tesztelem frankó. Örülök. Aham... következő nap a fele megy a fele nem. Rátesztelek, a teszt üzemmódban jó! Utána élesben is és megint jó! Aztán megint éles próba és nem jó. Nagyon fasza... A telefont munkára használom, nekem fontos, hogy ha rápillantok a színből lássam, hogy mi érkezett, egyáltalán érdemes-e azért felvennem, vagy csak valami pl Gmailos szar érkezett csak vagy hívás vagy céges e-mail vagy Facebook.

    Az nekem sajnos nem érv, hogy aki elégedett nem használja ezt meg azt az appot meg, hogy ez meg az az app szar és hasonlók. Attól még én hasznlom és használnom kell minden nap és ha az eddigi telefonjaimon működtek maradéktalanul akkor elvárom, hogy ezen is működjenek. Az még belefér, ha kicsit mókolnom kell érte, de összességében elvárom, hogy ne én alkalmazkodjak, hanem olyanra tudjam szabni, mint amilyenre én akarom és ahogy eddig is használtam a többi márka éppen aktuális csúcs készülékét.

    Ha én vagyok a béna és ezek a számomra fontos nyűgök még is csak orvosolhatók akkor megkövetem magam és visszaszívom az egészet (ezért is akarok még egy esélyt adni root után), de ebben a pillanatban vannak kétségeim. Mint mondtam nekem a CM is jó megoldás lenne, de az sincs rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák