Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz edward2 #84 üzenetére

    Szoba problématikája: Szerintem egy kisebb lakásban is lehet 3x3 méretű szabad helyet rittyenteni, ha valakinek ilyen kell. Ha nagyon akarja, megoldja.
    Ha nincs, akkor rakjon rendet :) vagy vegyen Rift-et, azt lehet ülve, controllerrel.
    Legrosszabb (pl. kisfiú még otthon lakik kicsi gyerekszobában, de neki már Vive kell) esetben ott a nappali. Ha meg sehol sincs ennyi hely, akkor 1. csodálkozom, hogy még nem golyózott be 2. inkább lakásra gyűjtsön, ne a Vive-ra szórja el a pénzét :)

    "Lehúzás és problémákra rámutatás közt hatalmas különbség van. szerk: konkrét lehúzásra példát írhatnál. "
    "Amúgy miért érzi minden újságíró kötelezőnek, hogy az embereket átverjék és a hypeot generálják?"

    Mindezt egymás után írva. Nem is kell tovább részletezni szerintem.

    Röviden: Az újságírók azért hype-olják a cuccot, mert tényleg fasza. Más kérdés, hogy content nélkül valóban az a vége, amit Bocha is írt: bizony unalmas lesz, legalábbis azt a többletet nem adja, amennyibe kerül.
    De ha valaki megtalálja magának azt a játékot, amiben el tud merülni, akkor nincs gond. De az egyszeri vásárlónak a lőjük be a cuccot, és ökörködjünk egyet dologra bizony gyártani kell a kontentet, mert kifullad a dolog.
    És ilyen őszintén valóban nem szokták részletezni az újságírók, hanem csak az első WOW faktorról írnak, ez igaz.

    (#87) Xaels: Én is leginkább a szimulátort látom (autó, repülő), mint fő játékterület, ill. a tudományos felhasználás. (de arra talán inkább az AR fog jobban passzolni.)
    Egyszeri ugrabugra/mászkálós/horro játékok a casual gamereknek lehet jó, de arra mindig sok friss content kell.
    A fitness marhaságokra ott volt a Kinect, és talán az jobban is megfelel a stílusnak. Szemüveggel a fejeden nem nagyon lehet fitnesselni.

    (#94) Cingáriusz: Mozizásra kicsit feleslegesnek érzem. 1. a VR magányos cucc, én is inkább tévén filmeznék. 2. felbontás. 3. Videófunkcióra megteszi egy telefonos szemüveg is, ami nagyságrendekkel olcsóbb.

    (#95) motoflug: Sajnos nekem is, de nem adtam fel a reményt, mert csak ülve, autózás közben. Más műfajnál nem volt gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák