Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bounti

    aktív tag

    válasz moonman #42 üzenetére

    Hát, ha nem is mindenben értünk egyet, azért látszik, hogy nagyon foglalkozol a témával. Ez is egy vélemény, és a kifogások jó része teljesen érthető.

    PL: "Tény ami tény, a HD2 nem a készenléti idő bajnoka, de azért panaszra sem lehet okunk"
    azért 180.000-ért fenntartom a jogot egy kis panaszra.

    Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

  • erdoke

    titán

    válasz moonman #42 üzenetére

    Van módosított HTC-s feladatkezelő is, ami a hagyományos módon működik a HD2-n.
    WPA2 AP-hez csatlakozás szinten működik, csak a WiFi router funkciónál nincs (csak WEP). Mivel pár méter hatósugarú dologról van szó, nem hiszem, hogy a jelződ jogos.
    Hátlap, anyaghasználat szubjektív, neked nem tetszik, ennyi. Nekem meg a HD kijelzője körüli keret meg a vaskossága nem tetszik, meg a borzalmas lag mindenhol.

    "ez beállítható dolog, lekérheted a teljes levelet csatolmánnyal is"
    Egészen pontosan szervertől függ, Exchange fejléctől fullosig mindent támogat, IMAP kevesebbet, POP3 még kevesebbet.

    Taskváltásra tettem fel progit. Mivel a Showcase nem működött rendesen, maradt a TaskFacade.

    Én nem láttam multitácsos IE-t videókon, de registry-ben lehet hozzáadni programokat, aztán próbálkozni, hátha megy.

    (#75) moonman
    Nem kell hozzá főzött ROM, egy sima CAB telepítésével már meg is oldottam. ;)

    (#80) babosmiki
    Nekem sincs gondom a gépeléssel, első napon megszoktam a kijelző érzékenységét.

    (#74) moonman
    Nem fogják megoldani, mert az edzett üveget hiába nyomod. :)

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák