Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz tome.jr #21 üzenetére

    Azért elég nagy hülyeségeket vagytok képesek beírni. Low-endtől ez messze van, minden, hangsúlyozom, MINDEN jelenlegi játékot maxon tud ez a konfig. A 3dMark b*zik meg igazából, szóval nem mindenkinek az a fontos hogy 200fps-sel fusson és ne 160-al. Egy ilyen kompakt gép:
    1. szép
    2. kis helyen elfér
    3. szép :)
    4. vízhűtéses, és nem kell vele sz*rakodni
    5. egybe dizájn, nem kell szerelgetni

    Tudom, tudom. Az időmilliomos PH-soknál a szerelés jó dolog. De itt többnyire a fiatalabb korosztály az akit emlegetünk. Míg nem melóztam olyan komolyan, én is jobban szerettem magam beszerezni mindent, szerelgetni, világítást csinálni, flexelni, stb. Most, hogy örülök ha van heti pár órám játékra, netezni otthon, stb, már nem kívánom ezt. A pénz időértéke. Lehet hogy a hőbörgők nem vennének ilyet, sőt, biztos. De attól még ne legyetek marketingesek ilyen hozzáállással, és ne gyártsatok saját statisztikákat, bizony ezeknek a gépeknek megvan a nem kis piaca (nyilván nem hülye a HP, hogy ilyeneket gyárt)
    Sok magas beosztású emberrel találkozom a munkám során, és rájuk halmozottan igaz, hogy idejük szinte semmi, ezért ha kell valami, inkább bemegy a médiába, "ezt-ezt és ezt kérem" és viszi haza, használja. (Míg suliba jártam, nem tudtam elképzelni, ki vásárol aranyáron)
    Szóval helyzettől függően alakulnak a preferenciák, és higgyétek el, a kétkezi munkás sem azért nem veszi meg (mármint ugye visszatérve az életkorhoz megint, értsd idősebb korosztály), mert gépet akar építeni(többnyire), hanem mert neki ez magasan mért ár...

Új hozzászólás Aktív témák