Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz trebrona #1340 üzenetére

    láttam miui-s telót,sőt kaptam pár darabot vírusmentesítésre is... de nem csak a miui volt ilyen,kaptam már régebbi htc-t is ami vírusos volt,ami ha netet kapott, ezerszámra dobálta fel a hirdetéseket meg telepített minden féle appot engedély nélkül... nem kell bemutatni, nem kell fényezni...amelyik gyártóra már 2szer bizonyították rá több független biztonsági szakértő cég,hogy kémkedik a felhasználói után, azt elöttem már felesleges hypolni/fényezni/dícsérni... sőt tovább megyek, az A1el sokkal több mobilnetem fogyott mint a Honor Play-jel... az A1en 500MB 2hét alatt eltűnt, a HPlayen még marad 60-70MB a 30napos ciklus végére,ugyan azzal a netezési szokásokkal...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz trebrona #1342 üzenetére

    tessék ha már szóba került a Poco F1 a Honor Play-jel szemben, itt egy Game Test a 2 telefonról link
    Felső a Poco F1,alsó a Honor Play... szemmel láthatóak a diffecernciák grafikai minőség terén... lehet hogy proci sebességben lehadja a HPlay-t a Poco F1,de grafikai teljesítményben viszont sehol sincs a HPlay-hez képest az PF1

    semmit sem kell bizonyítani semmin... azt viszont bizonyítottad magadról, hogy neked mániád a kötekedés és a trollkodás:) telis tele van összehasonlító videókkal a youtube, nézzél meg jópárat.. de csak beszélj a levegőbe... vannak akik már előbb letesztelték... persze,a mániákus márkafanok mindig is fényezni fogják a szeretett és imádott márkájukat... ez az Apple rajongókkal sincs máshogyan, ahogyan a Xiaomi rajongókkal se... hidd el, nem csak az számít, hogy mi van a motorháztető alatt... lehet,hogy neked jobban bejön az F1, most márkától függetlenül... prociban gyorsabb? igaz, több ramja van, ez is igaz, és? de vajon, mindenben veri esetleg a Honor Play-t? nem hiszem...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz trebrona #1342 üzenetére

    sőt,csak hogy tudd, a Poco F1 is listás volt a Honor Play mellett, ahogy egy iPhone 7 és egy Galaxy S8...és okkal választottam a Honor Play-t, pedig az S8 vagy i7 vagy az F1 gyorsabb is lett volna sebességre... de grafikai és egyéb más képességeben a HPlay a nyerő... többek között a másik 3 készülékben nincs AI, az i7tel nem lehet NFC-n fizetni, az S8 kijelzője beég, a Poco F1 sok jót nem hallottam, zabálja az akkut,akadozik a wifi,sok app problémásan fut miui alatt, volt aki gyárilag rootolt rendszerrel kapta meg, van akinek 1hét után lehalt az alaplapja, kicserélték, csere után 1hónappal az is lehalt..meg hasonlók, sok érdekesség olvashatóak ám a xiaomi fórumain és nekem sok kedvem nem volt ezek után hogy még szervizbe küldözgessem, ráadásul ennyi pénzért csak 1 év garival adták volna... így maradt a honor play... erre se mondom hogy 100%ig tökéletes telefon, de amire nekem kell bőven jó, a rendszer nem fagyogat,nem laggol, nem találtam olyan játékot ami maximumom laggolt volna akár egy kicsit is... gyönyőrű és részletes a megjelenítés... próbáld ki, ajánlom:)

    Ráadásul a Kirin970 AI képessége messze lehadja a 845 AI képességét link lehet hogy teljesítményben gyorsabb,de nem okosabb :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • clon

    aktív tag

    válasz trebrona #2413 üzenetére

    Kösz, de 2018 szeptemberi a telefon és nem volt rá tok magyar boltból sok-sok hónapig. Nem mostani link kell mint ahogyan írtam vásárlás után hónapokig semmi nem volt sehol.

Új hozzászólás Aktív témák