Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz kenwood #20 üzenetére

    Igazából én nemrég cseréltem le a 8 éves konfigomat, és elmondhatom, hogy 775-ös procival mindennel tudtam szaggatás mentesen játszani, amivel akartam, az új tomb raidert is beleértve. Sajnos azért kellett cserélem mert elromlott az alaplapom 8 éves szolgálat után. De Medium - High között minden szépen ment. Bár tény, hogy a proci volt legjobban lemaradva teljesítményben, de mindenképpen élvezhetően és jó grafikával tudtam játszani a 775-ös gépemen.

    EVGA nForce 790i SLI FTW Digital PWM lap
    Q9550 (felhúzva 4x4Ghz-re)
    10GB DDR3 RAM
    GTX 970 :)

    Ha nem romlott volna el a lapom 8 év után, akkor még mindig ezzel tolnám... :( Így viszont majd visszaküldöm a lapot gariba. Még van már 2 év a 10ből. :D Meglátjuk mit lépnek rá! :D

    A lényeg amit ebből ki akartam hozni: Jól lehet még 775-tel is játszani. De azért nem 2 magos 775-tel, az tény.

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Nwis86 #350 üzenetére

    Ja, nekem is megfordult a fejemben, hogy kicsit pofátlanság visszaküldeni 8 év után a lapot......

    De egy próbát megér. Attól nem félek, hogy az EVGA-t anyagilag hazavágom ezzel a húzással. :) Hát az eredeti véletára 87.000 Ft volt 2009 január 2.-án, szóval eléggé jól járnék ha azt vásárolhatnám le, de igazából eléggé irreális is lenne az már... szerintem ez nem elvárható, mert már bőven kiszolgálta az árát. Én akkor is elégedett lennék nagyon ha valami 20-30.000 Ft közötti értékű alaplapot küldenének helyette cserébe, mert akkor kvázi ingyen meglenne barátnőm gépébe az új alaplap. A régi alaplap és proci árából meg meg lehetne venni az új procit minimális ráköltéssel használtan és kvázi ingyen be van fejlesztve a gépe. :)

    Majd meglátom mit lehetne kihozni belőle. Logoutra még soha nem próbáltam írni, azt sem tudom hirtelen, hogy hogyan kell. :) (szégyen nem szégyen) :)

    Én is nagyjából Full HD-ban játszottam, de nem teljesen, mert még CRT-m van. 22" -os 40 kilós dög. :) Aztán veretem neki 1600x1200-ban 100 Hz-en. :) Végül is az 1600x1200 is csak 8% -al kevesebb pixel mint a Full HD és 22" -ra bőségesen elég, fölösleges följebb tolni, mert úgyse látni különbséget és az 1920x1440, jobban terheli a gépet meg a 2048x1536 meg pláne. Nem láttam értelmét soha h erőltessem. Illetve néhamgé FHD-ban is játszottam az 1600-on kívül, mert ami élvezhetőbb volt Plazma TV-m azt ott toltam nem monitoron.

    Igazból az FPS-ről az a véleményem, hogy az, hogy mennyi FPS elég, az nagyon nagy mértékben függ attól, hogy mivel akar az ember játszani, mert amíg például egy Skyrim-et tökéletesen lehet élvezni 40 FPS mellett, addig ez már közel sem mondható el egy-egy pörgősebb autóversenyről vagy FPS (First Person Shooter)-ről. Ott már akár 60+ FPS-re is szükség lehet alkalmasint h élvezhető lehet szerintem. Ha a ingazodik az FPS, akkor mondjuk 70 FPS után egy húzósabb résznél ha leesik 30-re az FPS, azt egyből erőteljes lassulásnak érzékeli az ember. Szerintem simán észrevehető!

    Noh de erről sokat lehetne írni, úgyhogy most le is zárom annyival, hogy kellemes karácsonyt mindenkinek! :))

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Tikakukac #392 üzenetére

    Nah jó, akkor majd rápróbálok, de még nem most, mert baromira nincs most kedvem ezzel foglalkozni.

    Úgyis van még 2 évem, hogy elintézzem! :D :D

    Xezs

    1600x1200 úgy bizony! :) Legjobb felbontás! :) :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák