Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarquesG

    csendes tag

    Szeretném azért mindenkinek elmesélni, hogy olvastam itt mindenféle tesztet, amiket lehetett igy is és úgy is értelmezni...

    Most finoman leírnám a saját tapasztalataimat hátha pici segítséget nyújtok azoknak akik gép összerakás előtt állnak!

    -Nem tudom, hogy külön-külön milyen szolgálatot teljesít, DE NEKEM EGY ASUS P8Z77-V DELUXE DESZKÁM VAN EGY I7 3770K PROCIVAL,
    ÉS ALAPLAPI VGA-VAL (IGPU) Prototype2, Max Payne3, illetve régebbi gépigényes játékokat erős medium-high beálitásokkal akadás mentesen viszi...!!!!!!
    A youtubon is egyre több ilyen videó jelent meg ahol más is így van ezzel, érdekes módon ugyan olyan konfigurációval rendelkeznek mint én (16gb ddr3 1866mhz RAM stb) csak a ram tipusa más, a többi minden eggyezik..!!!!

    AZ alaplapi BIOS-ban külőn be lehet állítani az IGPU-nak 1gb-ot!!!!!
    Eddig nem volt még anyagi tehetségem venni egy komoly vga-t a rendszer mellé, de félelmetes. hogy így mit bír, és nagyon kiváncsi lennék, hogy egy erős vga-t belepakolva mit reagálna!!!
    (HA ESETLEG VALAKI KÖBÁNYA KISPESTRŐL OLVASSA EZT, ÉS EGY TESZT EREJÉIG SZÍVESEN FELUGRANA EGY ERŐS VGA-VAL AZ IRJON PM-ET, SZERETETTEL VÁROM AZT A JELENTKEZŐT AKI EZT MEGTENNÉ...!!!!!)

    Tisztelettel: Marques :R

    Asus P8Z77-V Deluxe - Intel i7 3770K-Corsair Vengance 1866Mhz 16Gb (4x4gb black edition) - FSP Aurum 750W táp

Új hozzászólás Aktív témák