Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz stevve #309 üzenetére

    1. egy véleményen vagyunk
    2. bocsáss meg, azt hittem, hogy ugyanaz a nyelv, csak mással fordítod...fail
    3. nVben sztem most van először LPCM támogatás : /
    4. DXVA alapból támogat egy bizonyos profilu videót (AVC/h264/vc-1), de ha attól van egy kis eltérés, akkor buktad. Nah ez a tűréshatár nVnél nagyobb, és ehhez jön pluszba, hogy ami ebbe se férne bele az a coreAVC+cuda-val még talán lejátszható (gyorsítva, nyilván a cpu-nak mind1 :D ). Az mpeg-4 gyorsítás pedig csak az új 40nm karikban van, tényleg nem a fermi hozta, de ezt se állítottam, ezt csak általánosságban az nVről írtam
    5. többek között a shaderek, de van más erre való progi..sose használtam, nincs cuda-s nV-m. nem fussa :D
    6. Értelmetlen? miatökömért vesz valaki 600Wos tápot, ha aztán betesz egy green edtion winyót, majd egy green vga és egy energiatakarékos procit? Azt hittem úgy méretezi a legtöbb ember, hogy saját igényeit kielégítse. : /
    7. nem fals infó, csak írtam valami adatot randomra, és csak arra utalt, hogy gyorsabb, mint a cpun O.o lehet nem szép, lehet nem jó, de van
    8. ha lenne rá mindenféle program megérné, viszont úgy hiszem már így is jó az irány, függetlenül, hogy kinek mennyit ér meg. a középkategória valószínűleg kedvezőbb árfekvésben lesz..vagy nem.

    Tegnap még működött...

Új hozzászólás Aktív témák