Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    Maradek.. aha.. igy is tobb vagyona van, mint volt, szoval itt mar megbukott a kommented. De meg, ha meg igazad is lenne, hogy kiviszik kulfoldre.. akkor nem tok mindegy, hogy ki viszi ki? Gyurcsanyek, Orbanek vagy Fekete-Gyorek? Szoval en nem ertem.. olyan helyeken hibadzik a kommentjeitek, amire csak szubjektiv valaszokkal lehet valaszolni. Nezd.. vannak tenyek, amiket hiaba akartok, nem lehet figyelmen kivul hagyni. En sem szeretem a Fidesz politikajat, de az ellenzeket megkevesbe.. es ezzel nagyon sokan vannak igy es remelem nagyon sokaig. 2018-ban en is abban a hitben voltam, hogy a valasztas volt Magyarorszag gyasznapja.. de szerencsere tobb tenyezo is bebizonyitotta(tobbek kozott az ellenzeki majomkodasok), hogy epp ellenkezoleg.. ha az ellenzek kerult volna hatalomra, na akkor lett volna gyasz. Tanulmanyozd 1980-tol a magyar gazdasagot egeszen 2019-ig, es majd rajossz, ha van legalabb egy kis "paraszti jozan eszed", nem nekem kell felnyitnom a szemed.. en vasut temaban kezdtem el, es ott is sokkolo volt, amit csinaltak, foleg 2002-2010 kozott. Nem az van, hogy ez a tokeletes.. hanem az, hogy ez a legjobb a lehetosegeink kozul/a legkevesbe szar.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák