Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Digital

    addikt

    válasz User64476 #4 üzenetére

    Anyum szerint a van-tól nem kell félni! Szerintem igaza van! A nagyobb vinyóra nagyobb,öszetettebb programok (játékok) férnek el,ami sztem jó dolog! Az internet sávszélességgel nem értek egyet,mivel mostanában a korlátlan,vagy 512 kb/s sávszélesség ára igen sokat esett (igaz van még olyan júzer kinek sajnos ez is sok:(( ) Lényegretörő programokban + sztem nem baj ha kapsz valami ''kis'' extrát is! Én úgy látom az emberek örülnek neki ha egy progi több mindenre is jó(volna)!
    Én ezeket így látom,a fejlödésé a jövő:DD

    "barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

  • xuldar

    őstag

    válasz User64476 #4 üzenetére

    Elfelejted, hogy nem nekünk, magyaroknak szólt elsősorbana hír. Nyugaton már a megabites interneteléréseket árulják annyiért, mint itt a chellot. És akkor még nem beszéltem a jóval nagyobb sávszélességű _megfizethető_ lehetőségekről. Mindezt nem itthoni viszonyokra nézd.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

  • dabadab

    titán

    válasz User64476 #4 üzenetére

    ''Ezekkel természetesen nem megcáfolni akarom, hogy jönnek a nagy winyók, csak úgy érzem, hogy kezdenek kimenni a divatból a kompakt, lényegretörő, tetszetős, gyors programok. Helyettük a ''végtelen'' tárkapacitás miatt (vagy épp az igényt generálandó) jöhetnek a nagy bumfordi bloatware-ek. Semmi haszna, hogy nagy, csak emészti a helyet, de ultracsillivilli.''

    Mokas, de kb tiz evvel ezelott szinte ugyanerrol sirt valaki a PC-vel kapcsolatban egy Amigas srac (talan az 576kB-ban) :)

    Amugy en nem osztom a DVD image-ekkel kapcsolatos ketelyeidet, a warezolasban kezd divatba jonni. Azonkivul szerintem kicsid alulbecsulod a warezolok felszereltseget: nekem pl az asszony egy ideje ragja a fulemet projektor ugyeben (amik mind tudjak a 480p-t nativan, a jobbak a 720p-t is), a hangrendszer meg meg veletlenul sem Genius 5.1 :)

    Amugy meg a jelenlegi 1 v. 2 CD-s ripek/mp3 (es nem flac/ape) vilagban is azzal kellett szembesulnom, hogy a medialejatszo gepem (amugy is mindig a megteles hataran allo) 120GB-s vinyoja melle be kell szerezni meg egyet, hogy az asszony tudja hova tenni a Star Gate-et :)

    DRM is theft

Aktív témák