Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz Algieba #16 üzenetére

    Irasd a nevedre. Munkatársam fia kint volt törökországba nyaralni. Elhagyta, vagy inkább a szálláson felejtette a telefont. Úgy volt mint te, nem az ő nevén volt a sim, és abban se volt biztos, hogy kitől vette. Bement a szolgáltatóhoz, hogy kérjen új simet, mert a szám nagyon fontos lett volna neki. Szóba sem álltak vele. De ha bemész a simmel a szolgáltatóhoz, a nevedre írják, talán még az sem kell, akitől vetted. T-nél így működik, ez biztos, egyik kolléga (okulva) most iratta át. Pannonnál nem tudom most hogy van, talán erre jár Wiktor0610 aztán megmondja. Vodánál bonyolult az biztos, már olvastam másik topikban hogy szidták a rugalmatlanságért.
    Hogy a topik témájához is kotyogjak..: Szerintem aki havonta egy feltöltőkártyát elhasznál, annak már érdemesebb előfizetni. Főleg, hogy mostanában egyre könnyebb ilyen félpublikus csomagokat kibulizni (pártok, egyházak, Tesco, stb) ahol mp alapon számláznak.

    Szerintem járhatú út lenne a szolgáltatók részéről az is, amit már elkezdtek a Vitamax joker plusszal, és a Dominó Aktív-val. Levonnak havonta kb 4-500ft-ot, és jobb percdíjakat adnak. Csak ennél is jobb percdíjakat adhatnának, vagy mp alapú számlázást, mert ugye az előfizetés lebeszélhető. Tehát aki sokat beszél, az előfizet. Aki keveset, annak meg elég a Vitamax city, meg a dominó nap, mertha kiszámolja, hogy mennyi beszélgetésnél térül meg a levett párszáz forint, akkor oda lyukad ki, hogy előfizetés. Na, nem bonyolítom tovább, mert belekeveredek.
    Bocsássatok meg, hogy ennyit írogatok a topikokba. Asszonnyal kértünk szabadságot aug. végére, én megkaptam, ő meg dolgozik. Lányom mamázik...én meg ráérek.

Új hozzászólás Aktív témák