Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killahdrums

    senior tag

    Én úgy gondolom, hogy akinek van pénze (!) és nem az ''olcsón jót'' célkitűzéssel akar memót venni hanem ''nagyon jót'' akar akkor nem ajánlható az A-DATA!

    Tapasztalatból mondom, mielőtt megtámadnátok! :) Ki is fejtem bővebben:

    Az A-DATA-t azért kapod meg annyiért amennyiért (10-20 ezerrel olcsóbban) egy márkásabb ''csúcs'' memóhoz képest, mert:
    – BULK (nem kapsz hozzá csomagolást, egy dolog, hogy élienben bele*asszák kingmaxos csomiba...)
    – Nincs igazán tesztelve a gyárban... (Szerencse kérdése, hogy jókat fogj ki!)
    – Nincs KIT (Dualra nincs tesztelve, nem garantált semmi!!!!!!)
    – Sok a hibás modul (szaladgálhatsz vissza a boltba, hogy cseréljék...)
    – A qurva epromba nem képesek semmilyen adatot beégetni, ami sztem elárul mindent... SPD-ben ennyi van 3-4-4-8@285
    – A ''gyári'' honlapon szinte semmilyen adathoz nem jutsz hozzá a modulokról. (Időzítések, stb.)

    Szóval azt a +10-20-30 ezer forintot nem csak a ''corsair'', ''kingston'', ''ocz'' feliratért fizeted ki!!! A igazi ''minőséget'' kapod érte!


    Mielőtt félreértenétek: az A-DATA 566 és 600-as moduljai nagyon jók (egyébként sztem AMD-ben jobbak, ha már diszkrimináció! :) ), amennyi az ára annyiért meg főleg!
    DE! Nem jobb és még csak nem is olyan jó mint a ''nagy nevek'' csúcs ramjai.


    ...szerintem! :B





    [Szerkesztve]

    There is no God, just Technology...

Új hozzászólás Aktív témák