Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zlaboncz

    tag

    válasz Club #11 üzenetére

    Révén hogy használtam pár ''elsőkategóriás'' fülest, tudom, hogy ha rendesen használokd, akkor pl a fejhallgatón lévő rész, ami a füleddel érintkezik, az pl ''elvásik'', vagy elrongyolódik.
    Olyankor mi van?


    Ha valóban elsőkategóriás fülest használsz, akkor semmi, mert elballagsz a boltba ahol vetted, és veszel hozzá fülpárnát, szivacsot...

    Ez szerintem egy nagyon hallva szültett 5let.
    Aki meg normális minőségben akar zenét hallgatni, az vegyen egy normális fülest(Pl Technics DJ) meg hozzá egy normális MP3 lejátszót és kész.


    Hm. A normális füles nem a Technics DJ-nél kezdődik... (attól eltekintve, hogy nagyon jó fülesek, de nem zenehallgatásra, hanem ahogy a neve is mutatja az adott célra.)

    De ez szerintem utcai használatra túl nagy, kicsi a memória és szinte biztos vagyok benne hogy hangminőségben meg sem közelíti az általam említettet.

    Szerintem ez csak magyarországon ciki, hogy nagy méretű fejhallgatót használsz utcán. Miért lenne túl nagy? Hála az égnek látni már itt-ott olyan embereket, akiknek nem ciki.

    A memória valóban nagyon gázos, ha legalább egy SD slot lenne rajta, mindjárt sokkal jobb lenne az összkép... A hangminőség? A cikk szerint adottak a jó minőségű hangszórók, ennyi pénzért adhatnak hozzá rendes elektronikát.

    Sajnos a miniatürizáció, a ''mennyiség mindenek felett'' és a nem teljesen kiforrott kínai ipar miatt egyáltalán nem biztos, hogy valóban évekig jól működik. Nekem egy első szériás Samsung Yepp adta be a kulcsot. nem vertem földhöz, nem úsztattam, csak nem akart működni, javítani semmi. Egy éves volt.

    ZooLee

Új hozzászólás Aktív témák