Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    válasz Allien #6 üzenetére

    Nemértelek :) Tényleg nagyon jól néz ki a lap. Nekemis meglepő, hogy csak 1PCI slot van a rajt és tényleg elég rosszul helyezkedik el a deszkán. Szvsz ha 2 ''helyet foglaló videókarit kötsz össze, akkor a PCI slot használhatatlan lesz :) . Igaz van rajta integrált LAN és Audio, szal sok mindent nem kell még a lapba pakolni sztem... legalábbis én most sem használok PCI slot-ot. SATA-ról annyit, hogy az átlag felhasználók többségének bőven elég a 6 SATA ill. 4 SATA2. (Nekem speciel eddig 1-is elég volt... :U ) Gondolom a nagy hely a 2PCI-e között a korábbi negatív visszajelzések miatt van, amit talán egyedül az Asus tudott jól kivitelezni, sőt ott még marad hely további 3PCI slot-nak (lsd.: Asus a8n-SLI.) Nekem nagyon bejön, hogy passzív hűtés van rajta. Már csak erre lennék kívácsi ''Sapphire mindkét terméke széleskörű tuningopciókkal csábítja a túlhajtókat, a gyártó emellett számos szoftvert is csomagol a dobozba.'' erről vajon miért nem kapunk bővebb infókat? :F
    Mindent összevetve nekem nagyon bejön a lap, sztem kitűnő LAN partys cumót lehetne összerakni belőle.

Új hozzászólás Aktív témák